2737
2739
عنوان

بی بی چک منفی

| مشاهده متن کامل بحث + 709 بازدید | 115 پست
همیشه بوقتش میومد

اره .فقط دوماه وقتش نیومد اونم رفته بودم مسافرت که تاخیر داشتم چقدرم برای خودم اون ماه رویااا بافتم حتی بیبی چکم حاله انداخت از شانسم بعد ازمایش دادم منفی وووواااای که چه روز بدی بود افتضااااح

شد پنج سال و من هنوز عاجزانه منتظرم که مادر بشم 
خدا بزرگه من ایمان دارم که میبینه و میشنوه صدامون رو فقط حس میکنم صدای ما رو بیشتر دوس داره بخاطر هم ...

😂😂😂عزیزم،بمنم گفتن ذخیره تخمدانیت پایین این ماه با دارو ۴تا فولی داشتم فک کن اونم ،۲۴،۱۹،دوتا هم ۱۷

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اره .فقط دوماه وقتش نیومد اونم رفته بودم مسافرت که تاخیر داشتم چقدرم برای خودم اون ماه رویااا بافتم ...

ای جااانم درکت میکنم منم سری دومم که باردار شدم ۵روز بعد از پریودم دیدم یبوستم خوب نمیشه یه بیبی داشتم و برای خنده گذاشتم در کمال تعجب دوتا خط پررنگ افتاد،شوهر بیچارم باور نکرد رفت یدونه دیگه خرید بازم همونجور از مایش بتا دادم شد ۸۴۰۰ ولی سونو نشون نمیداد روزی که سقط شد فهمیدم دوتا بودن یکی خارج از رحم که تو اتاق عمب گفتن ۲۰هفتش بوده که باعث پارگی لولم شد که مجبور شدن برش دارن،اون یکی هم ۳ماهش بود با توجه به ابعاد رحمم گفتن ولی دکترای ابله نفهمیدن😑

زندگی هرچقدر سخت باشه من ازون سختترم                              بالاخره موفق میشم وبه لطف خدای مهربونم دوباره حس مادرشدنو میچشم🥰🥰
😂😂😂عزیزم،بمنم گفتن ذخیره تخمدانیت پایین این ماه با دارو ۴تا فولی داشتم فک کن اونم ،۲۴،۱۹،دوتا هم ...

خیلییی فولی خوبی داشتی که 

موعدت کی هست؟؟

2728
ای جااانم درکت میکنم منم سری دومم که باردار شدم ۵روز بعد از پریودم دیدم یبوستم خوب نمیشه یه بیبی داش ...

امان از دست این دکترای بیسوااد آدم رو دق مرگ‌میکنن بخدا 

خیلییی فولی خوبی داشتی که  موعدت کی هست؟؟

داشتم،ولی احتمالا نیستم ،۳۱ موعدمه

امان از دست این دکترای بیسوااد آدم رو دق مرگ‌میکنن بخدا 

ای گفتی بعد اون دیگه باردار نشدم

2738
انشالله که میشی  امیدوارم این ماه دوتایی باردار باشیم

من دیگه امید ندارم اخه چن روز پیشم عفونت گرفتم الانم دارم دارو مصرف میکنم در ضمن بیبی چکم گذاشتم و منفی بود

من دیگه امید ندارم اخه چن روز پیشم عفونت گرفتم الانم دارم دارو مصرف میکنم در ضمن بیبی چکم گذاشتم و م ...

زود گذاشتی بیبی رو ..همیشه باید امیدوار باشی منم از صبح دلپیچه های پریود رو دارم ولی چه میشه کرد جز صبر 

زود گذاشتی بیبی رو ..همیشه باید امیدوار باشی منم از صبح دلپیچه های پریود رو دارم ولی چه میشه کرد جز ...

اخه کوچیک کوچیک دارم لک میبینم

اخه کوچیک کوچیک دارم لک میبینم

اما به نظرم برای لک دیدن خیلی زوده من ماه قبل ۲۷لک دیدم و ۲۸ خونریزی کردم

شاید لک لانه گزینی باشه به دلت بد راه نده انشالله که چیزی نیس 

نه بابا دلت خوشه ها

2706