2733
2734
عنوان

بچه ها بنظرتون برم خونه اجاره کنم و از مادر شوهرم جدا شم یا نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1215 بازدید | 57 پست

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

صد در صد جدا شو وقتی موقعیتش برات پیش اومده , نگران نباش بگرد یه جای مناسب پیدا کن

تازه زیر پله هامون یه در گذاشتن که مث مرز ایران و عراقه ..هم به اتاق مادر شوهرم وصله هم به خونه ما ..این درا باز میذاره هر مهمونی بخاد بیاد خونم اول باید از اون اجازه بگیره بعد بیاد...حمومش زیر راه پله های ماهست  هروز به بهونه حموم میاد وایمیسه زیر پله حرفاما گوش میکنه ..خونه منم سقفش کوتاهه و پنجره زیاد نذاره خیلی هوا گرمه مجبورم درو باز بزارم که یکم خنکمون شه....

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
مثلا دیشب زردالو دیدم تو مغازه میوه فروشی .به شوهرم میگم یکمشا بخریم واسه هوس ..مادر شوهرم باهامون ب ...

وای میگفتی کسی که بچه میخواد پای این چیزاشم وایمیسته همش که عشق و حال نیستش وقتی خربزه خورده پای لرزشم بشینه ضمنا من دلم هوس نکرده نوه خودتون هوس کرده !!!  

2731
میدونست حامله ای؟! 

اره.

دوتا صلوات واسم بفرست که بدجور بهش نیاز دارم..اولی نیت سلامتی بچم..دومی نیت خونه دار شدنم..اگه فرسادی لایک کن منم برا تو بفرستم .برا همه مریضام نیت شفا و سلامتیشون صلوات بفرستوقتی احمقی و قصد دعوا داری و فک کردی همه مثه خودتن ریپلایم نکن....ادمی را ادمیت لازم است
مثلا دیشب زردالو دیدم تو مغازه میوه فروشی .به شوهرم میگم یکمشا بخریم واسه هوس ..مادر شوهرم باهامون ب ...

بنظره من تا موقعیت هست بلند شوبرو یه جای دیگه

قرار نیست که تند تند باردار بشی و موقعیت داشته باشی

الان بارداری و بهترین موقعیت هست.

تا تنور داغه بچسپون

تازه زیر پله هامون یه در گذاشتن که مث مرز ایران و عراقه ..هم به اتاق مادر شوهرم وصله هم به خونه ما . ...

وقتی میدونی داره گوش میکنه از عمد بلند بگو خدالعنت کنه ادم فضول زندگی مردمو ... یا ادم سگ بشه فضول نشه

خدایا بغلم کن❤
اگه سند خونه بنام شوهرته برو وگرنه از چنگتون درمیارن میدن به جاریت

سند نداره بدبختی...فقط یه دانگ به نام منه ..بجز من دوتا جاری دیگه هم هست که اوناهم یه دانگ از این خونه دارن...اب برق گازمون مشترکه .من زیاد خونه نیستم اب و برق مصرف نمیکنم .چون مریضم میرم خونمون مامانم بچه رو کمکم کنه..اون وخ مثلا اب میاد دویست هزار تومن هرچی شد باید حتما نصف شه

تو این اوضاع گرونی با دو تا بچه، خرج پوشک و شیرخشک و دوا درمان، اجاره نشینی دردسره و احتمالا بهتون خیلی فشار بیاد، اینطور هم که گفتی احتمالا خونه بنام شوهرت نیست ، پس حسابی به دردسر میفتی

وقتی میدونی داره گوش میکنه از عمد بلند بگو خدالعنت کنه ادم فضول زندگی مردمو ... یا ادم سگ بشه فضول ن ...

وای شوهرم پشتیبان مامانشه .خیلی بچه ننه ایه..شبا تا نره مامانشا یع ماچ کنه نمیاد بالا بخابه

تو این اوضاع گرونی با دو تا بچه، خرج پوشک و شیرخشک و دوا درمان، اجاره نشینی دردسره و احتمالا بهتون خ ...

اره خیلی..ولی نمیدونم چکار کنم

تازه زیر پله هامون یه در گذاشتن که مث مرز ایران و عراقه ..هم به اتاق مادر شوهرم وصله هم به خونه ما . ...

با این وضعیت من موندم چرا نظرخواهی می کنی من باشم جدا میشم , منم اول ازدواج و حتی الان موقعیت داشتم و دارم که برم طبقه بالای مادرشوهرم اینا ولی به شوهرم گفتم لازم باشه نون پنیر میخورم ولی خونه جدا اجاره میکنم الانم با گذشت 2 سال شوهرم میگه خوب شد نرفتیم اونجا 

وااای یا خدا این دیگه کیه من اگه گدایی هم میکردم پیش این نمیموندم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸
2706