2737
2734
عنوان

حاملگی پوچ

| مشاهده متن کامل بحث + 1004 بازدید | 46 پست

راستی شما که میگی شکمت تیر میکشید چطوری بود من الان عقب انداختم یه روز ولی هنوز بی بی چک نزدم تو رحمم تا پایین مثل این ک بخوام پریود بشم تیر میزنه..سینه هامم سفت شده یه کم شمام اینطوری بودی؟

میدونم به زودی میای تو دلم عشقم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اکی سونو نرو خودت رو دستکاری کن تا لک بینی نداری یعنی جنینت سالم هست.وای چرا الکی به خودتون استرس می ...

حداروشکر اصلا لک بینی نداشتم تا الان...دکترم گفت هشت هفته برو سونو....سن بارداری چطوری حساب میشه من اولین روز آخرین پری ۲۳ فروردین بود و سوم اردیبهشت تا پنجم اقدام کردم الان چندهفتمه؟؟؟

راستی شما که میگی شکمت تیر میکشید چطوری بود من الان عقب انداختم یه روز ولی هنوز بی بی چک نزدم تو رحم ...

اره عزیزم ولی اینا میتونه علاعم پری هم باشه من پنج روز به موعد پری بیبی چک هاله انداخت...بیبی بزن

2728
حداروشکر اصلا لک بینی نداشتم تا الان...دکترم گفت هشت هفته برو سونو....سن بارداری چطوری حساب میشه من ...

رو این حساب تازه رفتی توی پنج هفته ...تازه یک ماهته

اره عزیزم ولی اینا میتونه علاعم پری هم باشه من پنج روز به موعد پری بیبی چک هاله انداخت...بیبی بزن

میدونم همیشه اینطوری میشم بعدش پریود میشم گفتم شاید این ماه باردار باشم ...من دردش جوریه که خم میشم یا رو پا وایمیسم چند ثانیه میگیره ول میکنه

دعا کن برام خسته شدم دیگه

2738
حداروشکر اصلا لک بینی نداشتم تا الان...دکترم گفت هشت هفته برو سونو....سن بارداری چطوری حساب میشه من ...

از اولین روز اخرین پریت حساب کن 

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر اومدن شازده پسرمون🙈برای سلامتی نی نیم صلوات بفرستین مرسی❤1398/1/31شب نیمه شعبانفهمیدم که شدی یه تیکهازوجودم👼
میدونم همیشه اینطوری میشم بعدش پریود میشم گفتم شاید این ماه باردار باشم ...من دردش جوریه که خم میشم ...

ایشالله عزیزم استرس نداشته باش من این ماه فکرشم نمیکردم حاملم

مگه از آخرین پری حسای نمیشه

از اولین روز اخرین پریود حساب میشه دیگه شما ٢٣ پریود شدی الان تازه چند روزه عقب زدی میشه چهار هفته و سه رپز تو تقویم بارداری بزن برات میاره دقیق

اخه دوره هام ۲۶ روزس باید ۱۸ این ماه پری میشدم

اهان خب اصولش بیست و هشت روزه کاری نداریم چند روزه س مثلا من سی روزه ام ولی هفته همون هفت روز هست که چهار هفته میشه بیست و هشت روز برای شما ...از تاریخ پریودت بیست و هشت روز حساب میکن میشه یک ماهت

2706