2737
2739

کیا از طه و بسم الله الرحمن الرحیم حاجت بزرگ گرفتن ؟ 

بـا((خــــــدا)) باش و پــــادشاهی کن❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

😍عزیزم حاجت روا بشی الهی😔واسه منم دعاکن 😘

من از ختم بسم الله حاجت گرفتم خیلی مجربه شما به چه صورتی میخونید عزیزم‌؟؟؟

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤

طه ک ۲۱روزه هست و من الان سه روزه ک خوندم ،،،ختم بسم الله الرحمن الرحیم هم ب مدت ۴۰روز میگی ب این صورت ک روز اول یک دور تسبیح یعنی ۱۰۰تا ،روز دوم ۲۰۰تا روز سوم ۳۰۰ تا و همینطور تا ۴۰روز و من الان باامروز میشه ۱۰روز میشه ک دارم میخونم

😍عزیزم حاجت روا بشی الهی😔واسه منم دعاکن 😘 من از ختم بسم الله حاجت گرفتم خیلی مجربه شما به چه صور ...

مرسی عزیزدلم چشم حتما ،،ایشالله ب همین ماه عزیز ب حاجت دلت برسی و اگ خدایی نکرده مشکلی داری حل بشه ب حق امام حسین

مرسی عزیزدلم چشم حتما ،،ایشالله ب همین ماه عزیز ب حاجت دلت برسی و اگ خدایی نکرده مشکلی داری حق بشه ب ...

ممنونم عزیزدلم همچنین😘

میشه واسه سلامتی امام زمان(عج)و حاجت روایی خودت ومن ☺یه صلوات بفرستی؟😚ممنونم مهربون❤
2738
طه ک ۲۱روزه هست و من الان سه روزه ک خوندم ،،،ختم بسم الله الرحمن الرحیم هم ب مدت ۴۰روز میگی ب این صو ...

بله گلم منم ختم بسم الله رو به همین روش خوندم 😍😉ان شاالله حاجت روا میشی  طه رو که هرروز یک مرتبه میخونی زمان خاصی نداره؟

بله گلم منم ختم بسم الله رو به همین روش خوندم 😍😉ان شاالله حاجت روا میشی  طه رو که هرروز یک مر ...

مرسی ب همچنین ابجی ،،، طه روزی یکبار بعداز نماز صبح میخونم گلم

منم یه بار از ختم بسم الله الرحمن الرحیم حاجت گرفتم اما من ۷۸۶ مرتبه فقط خوندم یادم نیس حاجتم چی بود ...

ممنونم عزیزدلم ب همچنین ، محتاجیم ب دعا

2706