2733
2739
عنوان

یه مشکلی دارم که فکر نکنم کسی داشته باشه و خجالت میکشم😭

| مشاهده متن کامل بحث + 21359 بازدید | 95 پست

واقعا عجیب هستی 

طبیعت زن همینه شما عجیب عریب نیستی ک خودتو میخای پوشش بدی

فکر کنم بیشتر دوست داشتی پسر باشی و از جنسیتت راضی نیستی ک اینجور خودتو قبول نداری

شیعه ب دنیا آمده ام...شیعه خواهم ماند.‌‌..شیعه خواهم مرد...و تا ابد فریاد خواهم زد...یاعلی🌷🌷🌷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دوتا پنبه بزار نوکش دیه هیوچی نپوش😒

یا دوتا عین کاسه با پارچه ببر بندشو از زیر پات رد کن

😒

میدونم نظراتم ت خمیه ولی من ادامه میدم

😒

لباساتو از قسمت جلو پارچه بچسبون ضخیم شه 

ورزش کن اون 60 بشه 20 عین جوش شه بعد بترکونش

😒

دیه نظرم نمیا

😒

اتفاق میفته رفیق...شاید دیرتر شاید دورتر...زمانیکه صدای قهقه ت خط بطلان میکشه بر تموم غمهاییکه کنج دلت جا گرفتن تا یاداور روزهایی باشن که هرچند سیاه هرچند تلخ اما گذشتن..طاقت بیار و ببین اون اینده ای رو که حق توئه..خدا هواتو داره خدا هوامونو داره دلسرد نشو از های و هوی گذرای باد..اتفاق میفته رفیق..❤💪
اذیت نمیشی؟ بندش هی نمیرنه بیرون؟ هر لباس نازکی میپوشی رنگ اون از زیرش مشخص نمیشه؟

تازه قشنگ تر و جذاب تر میشه، الان بخاطر شیردهی تو خونه سوتین نمیبندم ناراحتم 

☘️⚖️تعادل قانون طلایی زندگی ⚖️☘️
2740
واقعا عجیب هستی  طبیعت زن همینه شما عجیب عریب نیستی ک خودتو میخای پوشش بدی فکر کنم بیشتر دوست ...

ولی از دختر بودنم راضیم فقط آرزو داشتم سینم بزرگ نباشه و پریود هم نشم چون خیلی درد میکشم و حالت تهوع بهم دست میده.

یک نفر دیگه هم اینو بهم گفت. ولی چرا خودم این احساسو ندارم

منم دقیقا مثل تو بودم از 14 سالگی با ابن معضل دست به گریبان بودم تا 20 سالگی مامانم خودشو کشت ولی نت ...

گفتی دایی یاد خودم افتادم

یه مدت چادر شنلی داشتم مثل شنل میفتاد رو کتف . خیلی خوشگل و راحته  مثل مانتو خفاشی .

خونه داییم سر کوچه خونه منه))))

داشتم از دانشگاه  برمیگشتم یهو داییمو دیدم سلام کردم اومد چادرمو درست کرد گفت بندت معلومه 😂

فکر کن بند سوتین  افتاده بود نزدیک گردنم .از مانتو و چادر خب روی کتف  و سرشانه.

😊

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
اون قسمت ک دوست نداشتی سینه هات در بیان رو منم داشتم واقعا متنفر بودم😐

ولی من برای داشتنش خیلی عجله داشتم که😕

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉