2737
2739
عنوان

زالو روی صورت😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 235 بازدید | 20 پست
نوع پوستتو بشماس مخصوص نوع پوستت برای شستشو از ژل شستشو استفاده کن ضدافتاب مخصوص نوع پوستت بزن سدر ...

نگا جوش ریز درمیاد بهش میگن سرم ی همچین چیزی

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو عکس که چیزی نمیبینم زیاد مشخص نیست درمورد زالو اصلا نمیتونم بهش فکرم کنم😖نمیدونم خوبه یا نه،اما من جوشای بدی میزدم اما با این کارا ک گفتم پوستم خیلی بهترشد،ینی مراقبت مناسب برای پوست خییییلی خوبه

پوستت معلومه خوبه اما همون یکم جوشی ک میگی رو رسیدگی کنی صاف میشه قشنگ

پروردگار من! تو رو جون اون حبیب ازلیت کسی که دوسش داری یعنی علی (علیه السلام)                                             این چندروز که آسمون نزدیک تره دریاب...                    خدایا دریاب...                                                        خدایا دریاب.... تو خودت گفتی بیا من اومدم...یا کریم یا رحیم یا  غفور                                                        رمضان ۹۸/۳/۱۱ روز۲۶رمضان
2728
تو عکس که چیزی نمیبینم زیاد مشخص نیست درمورد زالو اصلا نمیتونم بهش فکرم کنم😖نمیدونم خوبه یا نه،اما ...

مرسی ازراهنماییت عزیزم🌹

بادامتلخ سابقم 😏صدبارم بترکم بازمیام چشت دراد اره باخودتم 😒(خدابخواد ان شإالله تیکرعروسیمه  )