2733
2734

بچه ها بنظرتون بریم گند ترین جای اهواز خونه بخریم بشینیم توش یا فعلا مستاجر باشیم آخه پولمون نمیرسه به اینجایی که هستیم البته اینجایی که هستیم هم جای پایین شهر اهواز 

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 

تا میایم یکم پول پس انداز کنیم این در و اون در بزنیم خونه بخریم خونه گرونتر شده دوباره باید صبر کنی و است داستان همین طور ادامه ده هی گرونتر هی پس انداز

هرکی هرچی دلش میخواد میگه، آخرش میگه من دلم صافه...انگار دل ما فرفریه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

به بنگاهی میگم کی قیمتا میاد پایین میگه هیچوقت بعدش میگه ما که کارایی نستیم صاحب ملک میگه اینقد قیمت بزار مام میزاریم  والله همش تقصیر بنگاه هاس طرف میگع متری  2 تومن بزار میگع ن من 3 میزارم 5 میلیون مال من

اصلا ارزش نداره گندترین جای اهواز خونه بخری😐

تا چند ماه پیش با نصف این پولی که دستمون  می تونستیم یه 60متری همینجا بخریم الان با سه برابر شم نمیشه  بخدا خسته شدم هر روز خودم تنها از این بنگاه به اون بنگاه با هر کسو نا کسی باید دهن به دهن شم

ميشه يه روزی منم بی بی چکم مثبت شه. لطفا دوستان واس مادر شدنم صلوات بفرستين.ممنونم 
2706