2733
2734
بنظر من هیچوقت زندگی تو حرفاتو به خاطر دل مردم نزن.چون همه جوره قضاوت میکنن بعضیا و حرف در میارن.&nb ...

بله درسته منم همینطوریم ولی مثل اینکه عشقم منو نمیخواد ومنم نمیخوام آویزونش بشم بااینکه خیلی دوسش دارم ولی ازجانب اون سردی میبینم امیدوارم زودتر مشکلمون حل بشه اگه کسی توزندگیشه بگه حداقل بهم نمیدونم خیلی گیجم 😩

بله درسته منم همینطوریم ولی مثل اینکه عشقم منو نمیخواد ومنم نمیخوام آویزونش بشم بااینکه خیلی دوسش دا ...

متاسفانه نمیدونم چرا انسان به هر چی که قراره برسه باید خیلی زحمت بکشه یا خیلی عذاب بکشه. 

منم اون کسی رو که میخواستم گیر نیوردم. 

این از آدمای دور و بر که متعصب و خودخواهند... ند و فقط به خاطر مسخره بازی و اذیت و غیبت و سواری آدمو میخواند یا فقط پول میکشند. 

فقط از خدا میخوام که خودش جواب زحمات و خواسته هامونو بده و برامون سود داشته باشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

متاسفانه نمیدونم چرا انسان به هر چی که قراره برسه باید خیلی زحمت بکشه یا خیلی عذاب بکشه.  منم ...

آره واقعا نمیدونم چی بگم کاشکی عشق واقعی وجودداشت کاشکی انقدر سختی نمیکشیدیم 🙂

نرسیدن به اونچه که میخوای واقعا عذاب آوره انشالله هرچی به صلاحتونه و لیاقتشو دارید میرسید 

انشالله که خداجواب آرزوهاو تلاشامونو میده جای حق نشسته 😊

2728