2733
2734
عنوان

چه جوری بهش ندم😠

| مشاهده متن کامل بحث + 1191 بازدید | 97 پست
برای جاب نظر عنوان بیربط نزنین لطفا.. اه 

عزیزم واقعا دقت نکردم😕نمیخواستم اینجوری بشه

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

منم دیروز درگیر همین قضیه بودم 

اونم مبلغی بالا خیییلی بالا! 

دوستم بهم گفت یاد بگیر که حال خوب خودت مهمتر از رضایت دیگرانه! 

حالا من اون مبلغو نداشتم ولی واقعا اگه داشتم هم... خب الان یاد گرفتم نباید چنین کاری کنم شاید واقعا پس نده یا دیر پس بده 

همه این روزا گرفتارن

من اولین جوابی که به ذهنم اومد رو میگم...

بگو پریود شدم😁

مهربون باشیم با هم...در حد یک توقف با ماشین واسه خانمی که با کالسکه از خیابون رد میشه...در حد یک لبخند زدن به بچه ای که مامانش دیر اومده دنبالش تو مدرسه...در حد دادن یک دستمال به خانمی که تو اتوبوس دنبال دستمال تو کیف اشه...مهربون باشیم در حد کوچک...ولی همین کوچک ها ایران رو زیبااا میکنه.
سلامتي همه كافوريا😂😂😂

سلامتي فابريكا

كلا ما ايرانى ها اينجورى هستيم كه حتي تو جايى كه هيشكى نميدونه ما كى هستيم اصلا از كجا هستيم؟؟؟اصلا چه شكلي هستيم؟؟؟داريم پز ميديم...يعني در اين حد فناااااا🤤پز ميدى كه چى بشه؟سايت براى رد تبادل نظره نه پز دادن!!!ميخواى پز بدى؟زحمت بكش برو خونه خالت اينا به خاله و عروس خالتو دختر خالت پز بده كه حداقل بدونن كى هستى.هه😏

😐انقدر هولم نفهمیدم چی نوشتم بعد خوندم تازه فهمیدم 

میشه راه حل بدین حالا

یه نفر بیاید به خدا بگوید حتی اگر صلاح نیست حتی اگر پایان این آرزو تلخیست براورده اش کند...یه نفر بیاید به خدا بگوید حسرت زودتر از شکست ادم را از پای درمی اورد😔😔ارزوی محال من....💔💔
2706