2733
2734
عنوان

چت مخفیانه همسرم

| مشاهده متن کامل بحث + 3814 بازدید | 68 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کوییز آف کینگز... یه نفرم شماره داد به من اومد تل، بعد برگشته میگه متاهلم گفتم چه کثافت میگه قضاوت نکن، تازه می‌گفت عاشق زنمم ولی حجم رابطه (روزی یه بار) کافی نیست! 😳 😳 😳 کلا بعضی مردا انگار جای اکسیژن با ### زنده می‌مونن 🤦🤦🤦

دخترم یک شب یلدا، یک ولنتاین، یک جشن تولد و یک روز زن رو تنها سپری کردی، بعد از این می‌تونی بی‌شوهر زندگی کنی 😂😂😂

بازیشو پاک کن پدرشو دربیار

خدا من همیشه به بزرگی توایمان دارم واینکه همیشه کنارمی بازم کمکم کن بهت نیاز دارم بهم لیاقت مادری عطاکردی ودراوج ناامیدی چراغ خونمو پرنورتر کردی تو خودت مواظب عزیز تودلم باش همیشه خودم رو به تو سپردم خداااایا جگر گوشمو فقط به تو میسپاارم خدا اون نفس منه میدونی که امیدم رو ناامید نکن الهی امین 💕💖قربون صدای قلبت امیدمادر😍

من کوییز اف کینگز بازی میکردم چپ و راست درخواست بازی از طرف مردا داشتم که رد میکردم تو بازیهای زنده هم چپ و راست چت داشتم چون جواب نمیدادم اول تا اخرم فحش میخوردم کلا زده شدم بازی رو حذف کردم مردا واقعا دنیا رو به گند کشیدن 

😍آه باران باران    شیشه پنجره را باران شست    از دل من اما چه کسی یاد تو را خواهد شست؟؟😍
من کوییز اف کینگز بازی میکردم چپ و راست درخواست بازی از طرف مردا داشتم که رد میکردم تو بازیهای زنده ...

اره منم همینو داشتم.همش میگفتن اصل بده .پاک کردم

نیم جان بستاند و صد جان دهد، آنکه در وهمت نیاید،آن دهد  
2706