2737
2739

فقط لطفا کسی بگه ک تجربه داره

میدونم باید کامل رفت و یادآور هم زد چندماه یه بار،با اینحال بازم برمیگرده یا نه 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728
2738

سلام عزیزم. 

چند نکته که تجربه شخصی و تجربه دوست های خودمه که باهم شروع کردیم. 

۱. دایود برای صورت خیلی خوب جواب میده ولی برای بدن نه، اگه برای بدن میخوای انجام بدی فقط الکس استفاده کن. 

۲. نکته دیگه اینکه یه قسمت هایی از بدن دیر تر جواب میده. مثل دست ها و ران. ولی ساق پا و زیر بغل خیلی خوب جواب میده. 

۳. و اینکه موها کامل از بین نمیره فقط کمتر میشه و خودشون هم میگن هر یکسال باید تمدید بشه. 

در کل یکم راحت میشی چون دیر به دیر باید اصلاح کنی و خوب خوبه، ولی اینکه فکر کنی کامل میره ، نه ...

چندتا نکته هم دقت کن که بدنت لک نیفته. 

بعد از هر جلسه اومدی خونه برو حموم و اب خنک بگیر روش، لیف به هیچ وجه استفاده نکن. کرم ها ی برنزه کننده اصلا استفاده نکن. سولار نکن. افتاب نگیر. لباس هایی که رنگ ممکنه بده به پوستت نپوش، چون لک میندازه، اب داغ هم نگیر. اکر قرص خاصی مصرف میکنی حتما بگو به دکتر . و اگر سابقه سولار و اینا داری هم بگو. یه وقت لک نیفته بدنت. لباس تنگ هم نپوش، حداقل یک یا دو روز بعد از جلسه ای که رفتی سعی کن ازاد بپوشی.

همه اینارو تا اتمام دوره رعایت کن.

و راستی تو جلسه سوم قشنگ افسرده میشی دور از جونت، چون همش فکر میکنی بر گشته. ولی بعدش اوکی میشه دوبا ...

مرسی عزیزم از توضیح کاملت 

من الان دارم دایود میرم بنظرت وقت تلف کردنه؟ پرموام هستم تقریبا 

2706