2733
2739
عنوان

خواستگاری جلو خانواده شوهر 😛

| مشاهده متن کامل بحث + 2358 بازدید | 70 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ولی من ی بارعقدبودم اومدن خواستگاریم تامرحله چایی بردنم رسیدم تاسر بحثو بازکردن بابام گفت دیررسیدین عقده😶 شانس ندارم ک شوهرم نبوداون لحظه یکم خودمو بگیرم براش😁🤣

گذشته ای ک حالمان را گرفته است .آینده ای که حالی برای رسیدنش نداریم .و حالی ک حالمان را بهم میزند «چه زندگیه خوبی» 
2731

من نامزد دارم واسم خواستگار اومد ب کسی نگفتم جز خواهر نامزدم(صمیمی هستیم)بعد همون روز با نامزدم قهر بودیم خواهرشم از لجش میخواسته جلوش بگه واسه فلانی خواستگار اومده ک حرصش بیاد اسممو میاره مامانش سر میرسه میگه اها فلانی دوستتو میگی(ی دوستی داره هم اسم منه)خلاصه نمیذاره بگه خواهرش میگفت داشت تی وی نگا میکرد تا اسمتو شنید گردنش ۱۸۰درجه خیلی سریع چرخید سمت من😊😁😁😂😂البته چندماه بعدش ک بهش گفتم با اخم فقط گفت الان باید بگی😂

منم بودم به خونت تشنه میشدم😅😆

اون که ازاولم تشنه بود ازهمون روز که تو مراسمات خاستگاری منو دید

فازشم هیچوقت درک نکردم😓

من این روزا ی حال دیگه ای دارم......جهان من لباس تازه میپوشه...‌‌منو تو دیگه تنها نیستیم چون که....خداباما نشسته چای مینوشه.....
😐 اینا که تو خیابون و روضه خاستگاری میکنن که خیلی داغونن . نکنن بهتره😂🤣اخه کدوم ادم درستی اینجاها ...

آی گفتی دمت گرم

زن مردم لیلی تو نیست و شوهر مردم هم مجنون تو‌... اگه شده بدون فقط اسمشونو یدک کشیده و به تو در حد ی سرگرمی نگاه میکنه نه بیشتر..... #مرگ بر اسرائیل #اسراییل یک غده سرطانی است که باید از روی زمین محو شود.

ازم خواستگاری نکردن ولی دوتا از فامیلاشون گفتن عروستون خواهر نداره ؟ دوتاشونم میخواستن بیان خوایتگاری خواهرام از بس که ما ازینا خووووبییییییی دیدیم گفتیم نه اگه هوسه همین یکی ماروبسه

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
2740
من یه بار شوهرم یه فیلم خانوادگی رو برده بود نشون یک آشنا بده تا دختر خاله هاشو ببینه و اگه پسندید ب ...

خوشبحالت تو از خوشبختان روزگاری

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم