2737
2734
عنوان

رفتار نامزدم دیوونم کرده کمکم کنید😢😢

| مشاهده متن کامل بحث + 1624 بازدید | 73 پست

[QUOTE=90031406]صحبت کنید رو در رو بهتره حالا اگه نشددددد با پیام بگو مشکلت چیه؟ برات مهمه این زندگی یا ن؟ ببین در ...[/QUOTE

گاهی میترسم از ازدواج با این ادم ولی اینقدر دوسش دارم ک دوس دارم درست بشه ن ک ازش بگذرم

گلم شما به قول خودتون نامزدی و در مرحله اول آشنایی قرار داری. دیدن اینجور علایم زنگ خطر رابطه هست. ب ...

اخه هیچ انسانی کامل نیس ک 

ایشون خیلی خصوصیات خوبه دیگه دارن ولی لین اخلاقش خیلی بده 

گاهی با خودم میگم شاید اگه من رفتار دیگه ای در برابر این عصبانیتش داشتم لینجوری نمیشد واس همین خواستم از شما کمک بگیرم و لینجا بیانش کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

[QUOTE=90031406]صحبت کنید رو در رو بهتره حالا اگه نشددددد با پیام بگو مشکلت چیه؟ برات مهمه این زندگی ...

تا خودش نخاد عوض نمیشه. عزیزم

علاقه و یا شاید این فکر ک کسی دیگه.نیاد سراغم باعث موندن توی خیلی از رابطه های اجباری میشه متاسفانه

یکم شجاع باش ، حرفاتو بدون توهین و کنایه بزن

یجورایی باهاش اتمام حجت کن

ببین سعی میکنه برای درست شدن این رابطه یا همش تویی که داری این رابطه رو.نگه میداری

میدونی چی میگم؟

نميدونم چرا هرچي مرد ميبينم اخلاقش اينجوريه جديدا همه عصبي و بد دهن شدن تو يه ثانيه حرمتارو ميشكنن و دو دقيقه بعد يادشون ميره

مـا بچّـه بــودیــم ني ني سايت نبود که ....   اینجـاهـا ه مش بیـابـون بود    
2728
اینکه از واکنش ایشون می ترسید بهای عمر شماست؟ بنظرتون توجیه خوبیه؟ این ضرب المثل رو شنیدید که میگه خ ...

کلا اینجوری بزرگ شده ...خودش میگه این حرفایی که بهت برمیخوره برا ما عادیه ...فاصله فرهنگی زیادی داریم چه تحصیلی چه خانوادگی ...نقاط مثبتی هم داره ...ولی در کل بلد نیس با یه خانوم چطور صحبت میکنن ...من خودم تو جمعایی که بودم هییییچوقت چنین مشکلی نداشتم ینی رعایت شده خیلی چیزا ولی واقعا کم اوردم دیگه ...به خودش اجازه میده به خانوادم بی احترامی کنه منم‌که تذکر میدم یا جوابشو میدم دعوامون میشه ...☹️☹️☹️😢😢

خدایا... حیف باشد که تو باشی و مرا غم ببرد💚💚🍃الله 
ادم سنگدل و بداخلاقی هم نیس گاهی حاضره تموم زندگیشو ب پام بریزه ولی وقتی عصبی میشه لین رفتارارو میکن ...

اولشه چون تازس رابطتون یه وقتا عاشق پیشسو حاضره دنیارو به پات بریزه ولی وقتی عصبی شه الان از کلمات اوسگول و این جور چیزا استفاده میکنه بعد ک برات عادی شد خیلی بدترشو بارت میکنه و توقع داره ناراحتم نشی من دقیقا شوهرم همینطور بود اوایل بعدا هرچی دلش خواست بارم میکرد الانم دارم حدا میشم وازش متنفرم بابت دهن ولش

در برابر حرفایی ک بعدن میشنوی هیچی نیس این چه نامزدیه که بهت میگه راحت باش خشکله! این حرفش نهایت بی ...

گف بای خوشگله ن راحت باش خوشگله 

منظور بدی نداش ینی مثلا خواس نشون بده اصلا خرصش درنیومده ک من جوابشو ندادم

شاید حق با شماس 

ولی نامزد من خیلی غیرتیه و درحالت معمولی خیلی محبت میکنه 

شاید باید بیشتر فک کنم 

ادم سنگدل و بداخلاقی هم نیس گاهی حاضره تموم زندگیشو ب پام بریزه ولی وقتی عصبی میشه لین رفتارارو میکن ...

شوهر منم تا حالا نشد واسه اشتباهش عذر خواهی کنه همیشه تو خونه هر جا برم پشتم راه می افته قلقلکم میده که از دلم در بیاره ولی ابدا نمیگه ببخشید بهش میگم میگه بلد نیستم از هیچ کس عذر نمی خواد و خب مردای اطراف ما همه همین هستن همه هم زنشون رو دوست دارن کر کنم یه خصلت مردونه است 

واسم مشکلی پیش اومد که اولش غمگینم کرد ولی بعد خوشحال😃 شدم مشکلم شد تجربه و من رو عوض کرد از یه ژن تنبل و بی مسئولیت که همیشه بقیه کارش رو انجام میدادن شدم ادمی فعال و توانمند میخوام هر روز موفق تر بشم 😁 هر روز بهتر از دیروز بشم 😁و هر روز بگم خدایا شکرت شکرت شکرت 😍😍
2740
اینکه از واکنش ایشون می ترسید بهای عمر شماست؟ بنظرتون توجیه خوبیه؟ این ضرب المثل رو شنیدید که میگه خ ...

خب ینی چ رفتاری نشون بدم من 

اگه پیام دادن چی بگم؟و چ واکنشی داشته باشم

اخه هیچ انسانی کامل نیس ک  ایشون خیلی خصوصیات خوبه دیگه دارن ولی لین اخلاقش خیلی بده  گا ...

خب ببین می تونی رو یه برگه خصوصیات خوبش رو تو یه ستون و خصوصیات بد رو در یک ستون بنویسی خیلی صادقانه و روراست

اگه خصوصیات خوبش به بدش می چربه اونوقت باید ببینی نی تونی بدون اینکه زو تغییرش حساب کنی باهاش زندگی کنی؟ آیا اگر از ایشون فرزندی داشته باشی و اون دقیقا شبیه پدرش بشه از خودت راضی هستی؟

ببین رشد ابعاد مختلفی داره رشد جسمی رشد عقلی رشد عاطفی و و و شما با وارد شدن تو یه رابطه نمی تونی درصدی که اون شخص تو هریک از ابعاد رشد عقب مونده رو جبران کنی. اینه که نباید به تغییر فکر کنی

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
کلا اینجوری بزرگ شده ...خودش میگه این حرفایی که بهت برمیخوره برا ما عادیه ...فاصله فرهنگی زیادی داری ...

شما خودتون خیلی واضح مشکل رو می دونید

به معجزه ات امید بستم و تو قطاری از معجزه را در ایستگاه تلخ صبرم پیاده کردی، عاشقتم   عاشق!!
2706