2733
2734
عنوان

شوهرم از کنترلم خارج شده زندگیم رو به زوال است

| مشاهده متن کامل بحث + 1828 بازدید | 187 پست
پدرومادری پشتوانه ای کسی نیست کمکت کنه؟

خاهربرادر ندارم

مامان بابام نمیدادن بزوررفتم اول عقدم یبارمشکل داشتم بهشون گفتم مریض شدن مامانم بستری کردیم بیمارستان  بعدم بمن گفتن خودت رفتی.

دیگه نگفتم اینام براهمین اذیتم میکنن بیشتر 

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
نه هرزگاهی میاد میزنه مثلا ازموهام میکشه  یبار ازشکمم زد خونریزی کردم

چی بگم واله بخدا خیلی ناراحت شدم😔😔انشاله خدا به راه راست هدایتش کنه😢

اگه قرار باشه با توجه به جیبم جایی برم فقط میتونم برم تو فکر      

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شوهرم شغلش ازاده بخاطر. احمقیش ۱۷۰میلیون پولمونو بردن امروز فهمیدم دوباره همون اشتباهشو تکرار کرده ا ...

حق داشتی ناراحت بشی.مشکل مالی ومال باختن مرد رو دیونه میکنه اگه مشکل باهم غیر از این ندارید نزار حرمتهای بینتون بشکنه ودستش روت بلند بشه 

💖💖من به تمام خواسته هام میرسم ...چون خدای بخشنده ای دارم 💖💖
چی بگم واله بخدا خیلی ناراحت شدم😔😔انشاله خدا به راه راست هدایتش کنه😢

اولااینجوری نبودچندسال دوست بودیم جونش برام درمیومد یه قطره ازچشمم اشک میومد نمیزاش دنیاش من بودم الان همش شکنجم میده ازیه طرف پرش کردن ازیه طرف براش دعا گرفتن

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2731
خاهربرادر ندارم مامان بابام نمیدادن بزوررفتم اول عقدم یبارمشکل داشتم بهشون گفتم مریض شدن مامانم بست ...

بهشون بگو .تواشتباه کردی وانسان جایزوالخطاست قرار نیست همیشه تو اشتباهت بسوزی عزیزم .

2738
بیخیال باشم زندگیمون میره ازبس ساده واحمقه😞

بیخیال نباش اما سعی کن با سیاست افسار امور روخودت به دست بگیری.با جنگ ودعوا بدتر میشه عزیزم باعث میشه بیشتر وپنهان کارودروغگوبشه

مامانم سکته میکنه اصلا نه فقط زورم میرسه نزارم فعلا بچه داربشم

مامانت اگه بفهمه توزجر میکشی وچیزی نمیگی سکته میکنه.با پدرو مادرت حرف بزن نزار هم خودت وهم دراینده یه بچه تو اتش اشتباه تو بسوزن

مثلا امروز که متوجه دروغ و. پنهان کاریش شدم باید. چکارمیکردم؟؟؟؟

باید جدی برخورد میکردی ولی نمیزاشتی به کتک کاری بکشه

مامانت اگه بفهمه توزجر میکشی وچیزی نمیگی سکته میکنه.با پدرو مادرت حرف بزن نزار هم خودت وهم دراینده ی ...

دیگه دوسش ندارم بگم وابستم ونمیتونم فقط شرایط طلاق ندارم

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
دیگه دوسش ندارم بگم وابستم ونمیتونم فقط شرایط طلاق ندارم

شرایط طلاق چیه غیر از دوست نداشتن وکتک خوردن و...تباه شدن؟؟؟این چه زندگیه؟؟خدا طلاق رو برا این روزا گذاشته

شرایط طلاق چیه غیر از دوست نداشتن وکتک خوردن و...تباه شدن؟؟؟این چه زندگیه؟؟خدا طلاق رو برا این روزا ...

زندگی چیه۶صبح میره۱۰شب میاد شام میخوره میخابه الان بخاطرماه رمضون زودترمیاد به اذان۵دیقه اینامونده بیرون میگم نباش روزم نگرفتی نباش

کاش دنیاهم دنده عقب داشت
2706