2733
2739
عنوان

رویا نونهالی رو مخ شما هم هست؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1616 بازدید | 94 پست
یکی بگه برنامه چه روزهایی وچه ساعتی پخش میکنن

ش ی ۱۰ 

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی منطقی و عاقلانه و سنجیده نظر میده ..البته این نظرمنه ..

علاوه بر خوشگلی مهربون و عاقل و باسوادم هس

پروردگارم، به کدوم نامت بخونمت؟ به کدوم عزیزت قسمت بدم؟ از کدوم بنده ات بخوام دعا کنه؟ معجزه کن سرطان هیچوقت از هیچ راهی به تن خواهرم برنگرده🌷 
2731
عصر جدید رو کی میزاره

الان تکرارشه...ساعت دقیقشو نمیدونم

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!
بشیر کجاش رو مخه  اون یکی مرده نه امین حیایی اون یکی  اون بیشتر رو مخه

کجاش مرده؟ برو اینترنت سرچ کن برنانه هاشو ببین چقدر نظراش متحجرانه ست؟ تو یکی از برنامه که تو اینترنتن پره نظرش اینه که تماشای فوتبال مث لذت جنسیه...بعد رفته تو قالب روشنفکری

زن بودن بسیار زیباست.چیزی که یک شجاعت تمام نشدنی میخـــواهــد.یک جنگ که پایان نــــدارد...!بسیار باید بجنگی تا بتوانی بگویی:وقتی حوا سیب ممنوعه را چید گناه بوجود نیامد آن روز یک قدرت با شکوه متولد شـد که بــه آن "نافرمانی" می گوینــد...!
2740
وای نه تنها کسی که بحق قضاوت میکنه نونهالی هستش.خیلی راحت حرف میزنه نه تعارف داره نه برا دلخوشی رای ...

به نظر من که میخواد خاص و متفاوت باشه...لحنش و اعتماد به نفسش خوبه فقط

رو مخ همسرمه بیشتر، تا دهنشو وا میکنه  همسرم من آمپر می چسبونه😂😂

حق داره 

رومخ منم هست

مثلاخیلی بازیگر تاپی هست

من ازرویاو عظیم نژاد خوشم نمیاد

کارمهدی دیشب بهترازهمه بود

خدایاازتوممنونم بخاطرمهربونیات ومعجزه های زندگیم تواوج ناامیدی.....خدایاهمیشه هواموداشته باش
چرا می بینی پس برنامه اشون رو ؟ 🤔

زدم شبکه ۳ واس برادر جان...رفت تو پاچم😁