2733
2739

من مریمم 19 سالمه 13 سالگی صیغه ی آدم عوضی شدم و دو سال بعد جداشدم 16سالگی ازدواج کردم با ی مرد که تو نگاه اول عاشقش شدم ازدواج کردم شوهرم 30 سالشه 17 سالم بود که فهمیدم حامله ام کلی ذوق کردیم با شوهرم دیگه درسمو ادامه ندادم تا بعد از بدنیا اومدن بچم درس مو شروع کنم باز پارسال این موقتا پسرم دنیا اومد الان ی سالشه گفتم یکم بزرگتر شه شروع کنم درس مو تازه ی سالش شده و من امروز فهمیدم دوباره باردارم قرار بود درس مو بخونم و پیش شوهرم مشغول به کارشم و سه دایی برا ایندگان تلاش کنیم لذت ببریم از زندگی و پیشرفت اما انگار سهم من از این زندگی فقط بچه بزرگ کردنه عین قدیما ی زنه بی سواد نمیخامش اما چاره ایم ندارم 😔لطفن نمک نپاشید جلوگیری داشتم و به این روز افتاادم واقعا واسه خودم ناراحتم ممنون میشم دلداریم بدید

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

تازه میخواستم باشگاه برم وزنمو کم کنم 😥

همان شد که خدا خواست نه آنچه خودم خواستم خدایا راضیم به رضای تو 😊ممنون بابت تودلیمو گل پسرم ببخش ناشکری کردم سالم بذارش تو بغلم😍😙

عزیزم اون بچه که با گردافشانی بدنیا نیومده باید مرافب میبودی😳😭

من کاربر قدیمی ام (از این جمله موهای تنم سیخ میشه 😖)کارم به جایی رسیده خودم واسه خودم درخواست دوستی میدم ولی نمیشه 😓❤😞

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
عزیزم اون بچه که با گردافشانی بدنیا نیومده باید مرافب میبودی😳😭

آمپول زدم چون از دستگاه میترسیدم خاک توسرم که درد زایمانو.به دردش ترجییح دادم

2706