2737
2739
عنوان

پیچوندن بیمه😐

| مشاهده متن کامل بحث + 347 بازدید | 63 پست

عزیزم هیچکاری نمیتوتی بکنید باید شوهرت سریع اقدام کنه واسه بیمه اختیاری.

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگرم که بیکار شدن یا به دلایلی از اون شرکت اومدن بیرون حتما اسمشون برای تکمیلی رد کردن 

آذر ماه شوهرم از اون شرکت اومد بیرون، اونا هم بیمه رو تا خرداد ادامه دادن، الان میگن تا همینجاشم تخلف کردیم غیر قانونیه

شرکت جدیدی که از دی ماه توش مشغول شد هم فعلا بیمه تکمیلی نداره

حالا یه سوال، اگر خودمون بخوایم از تیرماه به صورت شخصی بیمه رو ادامه بدیم هزینه زایمان رو میدن یا باید یه مدتی گذشته باشه؟؟

به زنها باید گفت ، یادشان آورد ، که بودنشان ، حال زمین را خوب می کند...🌹
2728
آذر ماه شوهرم از اون شرکت اومد بیرون، اونا هم بیمه رو تا خرداد ادامه دادن، الان میگن تا همینجاشم تخل ...

اگر منظورت بیمه تکمیلی باشه نه از شروع بیمه باید چند ماهیی بگدره تا هزینه ها تقبل بشه از سمت بیمه

2740
عزیزم هیچکاری نمیتوتی بکنید باید شوهرت سریع اقدام کنه واسه بیمه اختیاری.

اگر خودمون بخوایم ادامه ش بدیم هزینه زاینان رو تقبل می کنن یا باید یه مدت بگذره؟؟

عزیزم اگر دفترچه شما تاریخ اعتبار   داشته باشه تا زمان زایمان بیمه حساب میکنه

منظورم بیمه تکمیلیه

اگر خودمون بخوایم ادامه ش بدیم هزینه زاینان رو تقبل می کنن یا باید یه مدت بگذره؟؟

دقیق نمیدونم ولی فکر کنم تقبل کنند.هزینه بیمه اختیاری شوهرت میتونه بریزه؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
اگر منظورت بیمه تکمیلی باشه نه از شروع بیمه باید چند ماهیی بگدره تا هزینه ها تقبل بشه از سمت بیمه

اینکه ما چند سالی تحت پوشش اون بیمه ایم و حالا میخوایم ادامه ش بدیم تاثیری نداره؟؟

اگر بیمه تکمیلی تا آخر تیر هست هزینه ها رو میدن دیگه برید خود بیمه بپرسید . 

نه عزیزم بیمه تکمیلی تا آخر خرداده، زایمان تیر

دقیق نمیدونم ولی فکر کنم تقبل کنند.هزینه بیمه اختیاری شوهرت میتونه بریزه؟

آره میتونه ولی اگر قبول کنن

2706