2752
2734
اره زی زی 

آخی یادته .... من یک سایه ی محوی یادمه

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند روزه حکم اومده ؟

نمیدانم یه هفتس آمده 

خانوادش هم خیلی ناله نفرین میکنن اذیت می‌کند

فقط 13 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم
2731
یعنی چی  انگار با چاقو و تفنگ یه نفر رو بکشی حکمت سبک تر از تصادفه می‌خواسته وسط خیابون نپره

😮 عزیزم تو مناطق شهری حق تقدم با عابره. راننده نباید سرعت بالا بره. سر پیچ و کوچه و چهارراه باید سرعتشو کم کنه 

خانوادم بهم میگن کجایی پس هیچوقت خونه نیستی/دوستام میگن کجایی پس هیچوقت نیستی/فامیلا همش میگن نیستی هیچوقت کجایی پس/من واقعا کجام پس؟!🤔             خواهشا یکی پیدام کنه بذاره سر جام😄

کشور قانون نداره که .. بخدا کشواری دیگه اگه چراق قرمز باشه رد بشی .. بمیری هم مقصر خودتی .. یا وسط خیابون بپری .. دیه اصلا نمیدن .. 

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
اره عزیزم من ادمای مهربونو حفظ میکنم 💋

خیلی ممنون همچنین

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.
همون ده روزو میتونست پول بده اما اونا راضی نشدن .. ولی گواهینامش اصلا باطل نشد .. تازه یه ماشین مدل ...

من یه تصادف کوچولو بکنم دیگه نمیتونم بشینم پشت فرمان.خدا نصیب هیچکس نکنه.یعنی واقعا تصادفی ک طرف میمیره اینقدر راحته؟فقط یک هفته زندان!

هر کسی برای نیت من یکی دونه صلوات فرستاد بهم بگه منم صلوات بفرستم
من یه تصادف کوچولو بکنم دیگه نمیتونم بشینم پشت فرمان.خدا نصیب هیچکس نکنه.یعنی واقعا تصادفی ک طرف میم ...

قانون مسخره ... وکیلای دو زاری. همین میشه

در گاوبازی؛ جایزه نفر اول به کسی تعلق می گیرد که نسبت به حملات گاو بهترین جا خالی را داده باشد!  نه به کسی که با گاو درگیر می شود ... در زندگی هم اگر گاوی به سمت شما می آید کنار بکشید...
من یه تصادف کوچولو بکنم دیگه نمیتونم بشینم پشت فرمان.خدا نصیب هیچکس نکنه.یعنی واقعا تصادفی ک طرف میم ...

دیه رو بیمه میده دیگه

1
5
10
15
20
25
30
35
40
انشاالله همه جنین ها سلامت بیان بغل مامان هاشون اگه دوست داشتی برای همه باردار ها صلوات بفرست بارداری دوممه خیلی نگران سلامتی نی نیمم

من اگه وکیل و قاضی بودم حبس ابد و یک روز براش میبردیم . 😐😐😐😐

دیه رو بیمه میده دیگه

اگه طرف دیه نخواست چی؟؟

انشالله خدا مشکل شمارو حل کنه.شما گفتی پول نداربن چه پولی باید بدین بجز دیه ک بیمه میده

هر کسی برای نیت من یکی دونه صلوات فرستاد بهم بگه منم صلوات بفرستم
نمیدانم یه هفتس آمده  خانوادش هم خیلی ناله نفرین میکنن اذیت می‌کند

تا بیست روز فرصت دارید اعتراض بکنید 

خانوادشم حق دارن خودتو بزار جای اونا

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
حالا اگه اعتراض بزنیم و طول بکشه مابقی دیه که هرساله داره گرون تر میشه رو کی باید بده بیمه میده یا نه 

دیه رو به حکم روز می‌برند یا روزی که تصادف شده

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706