2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من دوشبه بدون سحری گرفتم راحترم نمیدونم چرا ...

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
2731

بدون سحری میگیرم وقتی م که میخوام بخوابم آب میخورم میخوابم دیگه تشنم نمیشه اگه تو طول روز دهنم خشک بشه میرم مسواک میزنم خوب میشه 

پسرم منو بابایی و آجی دنیا بی صبرانه منتظر به دنیا اومدن و گرفتن دست های کوچولوت هستیم   خاله ها میشه برای سلامتی پسرم صلوات بفرستین
من دوشبه بدون سحری گرفتم راحترم نمیدونم چرا ...

منم سه شبه سحری بلند نمیشم. آخه افطار خیلی سنگین میشد معده ام. اتفاقا زیادم گرسنم نشد. البته آخر شب ی چیزی میخورم. همچین‌بدون سحری هم نیس

2738
گشنت نمیشه طول روز    

نه اصلا افطار آش یا نون پنیر میخورم همون میشه😊

جان مادر بعد از ۴ سال انتظار آمدی 😍خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و با شکوه ترین لحظات دانستنی.... خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم ،بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم ....بگذار آرام باشم ...ب کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی ...فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم ...اینگونه عاشقی  کردن را خودت ب من آموختی...احساس خودت ب تمام بنده هایت ...آری حس مادری ام را میگویم 
منم سه شبه سحری بلند نمیشم. آخه افطار خیلی سنگین میشد معده ام. اتفاقا زیادم گرسنم نشد. البته آخر شب ...

من اگه سحری بخورم حالم بدمیشه مخصوصا خیلی تشنم میشه نمیدونم چیکارکنم.

بعضي ها با رفتارهايشان فکر ميکنند:اين دنيا "خدایی" ندارد،روز قيامت ندارد،حساب و کتاب ندارد،دار مکافات ندارد،حالا هر چقدر که دلت مي خواهدبد باش!دروغ بگو‍‍،تهمت بزن ريا کن دلي را بشکن راحت باش!!  اما بدان خدايى هم هست
منم شربت تخم شربتی خیلی دوس دارم امشب باید درست کنم    

عالیه حتما درست کن چون نمیزاره اب سریع دفع بشه و تو طول روز به مرور ابش جذب میشه باعث میشه کمتر تشنه بشی

تیکر تولد یه سالگی پسر قشنگم مسیحا