2737
2739

یکی گفته ۲۰ تومن میگیرم ولی شوهرم باید بره دنبالش خوبه به نظرتون ؟؟؟

❤️👶🏻الهي شكر 👶🏻❤️ اللهم صل علي محمد وآل محمد وعجل فرجهم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوب ميگيره اتفاقا

پريروز شوهر عمم بنده خدا سرطان داره دور از حون شما  حالش بد شد ي متخصص بيماريهاي عفونى خودش اومد  معاينه كرد ي آمپولم برا تزريق كرد تو خونه ٥٥٠ تومن گرفت

عشق مثل روشنی ماه با تو میرسه از راه…✨❤️👼🏻🧿
اره عزیزم مناسبه😊

ممنون ❤

از بس برا ای وی اف خرج کردیم دیگه 

به صفر رسیدیم 

برا روز ی۲۰ تومنم مجبورم سوال کنم 😅

2738
بگو با اسنپ بیاد شوهرت برا چی بره دنبالش 

اخه پولش بیشتر میشه نمیتونیم دیگه

پیرزنی😁 هست شوهرم بره بهترِ

پارسال یکی اومد خونه ی مامان اینا خودش می اومد ۱۲ تا آمپول داشت مادربزرگم‌ هر شب میزد براش‌ فکر کنم ۲۰۰ گرفت

❤خدایا کمک کن❤( دیرتر بِرنجَم)*(زودتر‌ بِبَخشم)*(کمتر قضاوت کنم)*(بیشتر فرصت دَهَم)
خوب ميگيره اتفاقا پريروز شوهر عمم بنده خدا سرطان داره دور از حون شما  حالش بد شد ي متخصص ...

خدا شفاشون بده 

ممنون ❤ از بس برا ای وی اف خرج کردیم دیگه  به صفر رسیدیم  برا روز ی۲۰ تومنم مجبورم سوال ...

هرروز میخواد بیاریدش و امپول برنه؟یا فقط یروزه

گرنگهدار من انست که من میدانم: شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد(خداجونم ممنونم بخاطر کنجدی میسپارمش به خودت که بهترین محافظی)یصلوات برای سلامتی منو نی نیمون هدیه مون کنید

ما چند روز پیش 30 دادیم

من حلیم رو با دارچین میخورم شما دوست داری با نمک بخور یا با شکر بخور. 😂تصورم از بعضی از نی نی سایتی ها پشمک حاج عبدا... هست تو همه تاپیکا پشماشون میریزه ولی بازم پشم دارن برای تاپیک بعدی 🤣🤣🤣🤣. آهای تویی که پاچه میگیری چخه چخه. 
2706