2733
2739

از تخم اومده بیدون ولی تنها بود اصلا گنجشکی چیزی اصرافش نبود یه نیم ساعتم منتظر شدم فایده نداشت اوردمش داخل برنجو بیسکوییت مادر ریختم جلوش.

نمیخوره چیکار کنم زنده بمونت

وقتی داری روزای سختی رو میگذرونی و متعجبی که خدا کجاست.یادت باشه که استاد همیشه موقع امتحان سکوت میکنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

وای عزیزم😭

ی ضرب المثل خارجی هس ک میگه:                                 😏    car  not  R  😏                                      یعنی: "کار که عار نیست"                                                          خارج نرفتید ک بدونید 

🤣🤣🤣🤣اگرمیرفتی داخل خونه درم میبستی مامانش میومد سراغش

کسی چه می داندشاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد،یا پیانو می زندو آواز می خواندوجلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد.کسی چه می داند،شاید تنها شرط معشوقه ی هیتلربه خاک وخون کشیدن دنیا بود                                                   کسی سر از کار زن ها در نمی آورد،با سکوتشان شعر می خوانند،با لبهایشان قطعنامه صادر می کنندباموهایشان جنگ می طلبند , باچشم هایشان صلح! کسی چه می داندشاید آخرین بازمانده ی دنیا زنی باشدکه با شیطان تانگو می رقصد ...💙💙
2738

باید دهنش بذاری

کرونا مادرم رو آسمانی کرد😭غصه م حیلی زیاده😭تا یه مراسم فاتحه میبینم تو تلوزیون یا فیلم اشکم سرازیر میشه،مادرم مراسم فاتحه نداشت😢مرهم اگرنمیشوی زخم نزن دل مرا😭😭😭😭میشه برای شادی روح مادرم یه صلوات بدی،ممنون میشم

اولا که گرمش کن لای پنبه ای چیزی 

بعدم بهش سرلاک با سرنگ بدون سوزن بده یکم 

اینجوری یخ کنه میمیره چون اصلا پر نداره

واقعیت این است که مابرای رنج کشیدن متولد شده ایم اما به دنبال لذت میگردیم.پس تنها راه ادامه دادن لذت بردن از رنج هاست 

ریختی جلوش انتظار داشتی بخوره؟

عزیزم یا ببرش بده به کسی که پرنده داره یا برو پرنده فروشی سرلاک بخر با سرنگ باید بکنی تو حلقش ی پارچه هم بنداز روش گرم بمونه

خیلی بعیده بتونی زنده نگهش داری بده کسی که بلده

https://abzarek.ir/service-p/msg/1516840👉🏻 بفرمایین اینم چالش دو طرفه حالا هرچی دلت بخواد میتونی بهم‌ بگی🤗
2706