2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یعنی همشهری خودمه و من نمیدونم😲

خوزستانی هست پدر و مادرش اومدن شاهین شهر پدرش ابادان بود قبلا رفتن شاهین شهر که همه خوزستانین الانخودش بیمارستان میلاد بود از تهران اوردنش اونجا بخاطر مشکل تنفسی و اکسیژن خونش کم شده خدا بیامرزش

2728
😐😐😐😐خخخ ازشوهرمن 1سال کوچیکه.پدرکوچولویه پس.

خخخ اره

همینطور ک ما دهن مونو بستیم و در مورد شما قضاوت نمیکنیم شماهم حق ندارید در مورد سن ازدواج و تحصیلات من نظر بدید شما اگ بیل زن اید یه بیلی به باغچه خودتون بزنید .خود خدا هم ممنوع نکرده ازدواج تو سن پایین رو حضرت فاطمه هم ۹ سالگی ازدواج کرده ادمی ک از زندگی راضیه رو نرنجونید با حرفاتون ...بذارید یه یاد خوب ازتون بمونه🙂😏
خوزستانی هست پدر و مادرش اومدن شاهین شهر پدرش ابادان بود قبلا رفتن شاهین شهر که همه خوزستانین الانخو ...

خدا رنمتش کنه خیلی صداشو دوست داشتم

میشه برای شادی روح پسرم و پدرم یه صلواتمهمونم کنید...خدا خیرتون بده
نه خودش تهران زندگی میکرد پدر مادرش شاهین شهر اصالتا خوزستانی بخاطر اب و هوای بد تهران و مشکل تنفسیش ...

قطعه هنرمندان بهشت زهرا به خاک میسپارنش دیگه درسته؟

2738
البته دو رگه شیرازی ابادانی بود چی بگم چون پدر مادرش شاهین شهرن مثله اینکه میخوان شاهین شهر بزارنش ک ...

آره چون هنرمنده کاش قطعه هنرمندان بذارن ولی اگه شاهین شهر باشه خوبیش اینه که میتونم برم