2752
2734

خواهشااااااا اگر کسی انجام داده و نتیجه گرفته منم راهنمایی کنید خیلی برام مهمه😢

خدایا منو‌ببخش ازت ممنونم که بخشیدیم ،دوست دارم 

گلم برای چی !؟

چرا پسر میخاید؟ 

از نظر من جنسیت دست خدا باشه بهتره, سالم باشه فقط

مگر اینکه مشکلی باشه و شما رو خاستتون پای بند باشید عزیزم

خدای مهربونم ممنونم بابت نی نی که تو دلم کاشتی دل همه منتظرا رو شاد کن   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

2731

آی وی اف فکر کنم مطمئن تره

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ای یو ای الکی من چند نفر و دیدم جواب نگرفتن 

هزینه ای وی اف و نداری 

تغذییه و روز تخمکگذاری و انجام بده و توکل بخدا کن انشالله اول سالم بعد اونی ک میخوای بشه 

خدایا شکرت

بچه ها شاید مشکل داره وپای زندگیش درمیانه..چرا ته دلشو خالی میکنین؟؟؟؟استارتر برو آی وی اف..ایشالاه دوقلو پسر باردارمیشی

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
ولی من باشم اینکارو نمیکنم  هر چیزی که به صلاحمون باشه خدا میده

اینم علم خداست دیگه. خدا علمو میده که استفاده کنی. حالا کار ندارم. ولی بعضی وقتا بعضیا فقط از زندگی خودشون خبر دارن. واقعا نمیشه گفت فرق نداره. من ادم دیدم چند تا پسر داشته. له له میزده برا دختر. خب اونم میتونه ازین علم استفاده کنه به خواستش برسه. 

ببخشید البته نظر من بود

شب ها وقتی دستان کوچکت را در دستانم قرار میدهی و با نوازش مادرانه انگشتانم به خواب میروی،با خودم فکر میکنم...دیگر چه کسی در طول عمرت انقدر عاشقانه و بدون چشم داشت برای آرامشت تلاش میکند... بعد از این روزهای کودکی، دیگر چه کسی توی خواب محو تماشایت میشود و به رویت لبخند میزند تا آسوده بخوابی؟و من چقدر دیر میفهمم عظمت عشق مادرم را. و تو هیچ وقت نمیفهمی! هیچ وقت حجم احساس مرا درک نخواهی کرد! تو دختر نیستی! تو هیچ وقت مادر نمیشوی

من نمیدونم که چقدر تاثیر داره

فقط اومدم بگم آفرین به شما که وقتی برات اینقدر مهمه حاضری هزینه کنی و واسش زحمت بکشی ، نه مثل بعضی ها که هیچ کار نمیکنن بعد که بچه دختر شد میان گریه زاری میکنن و میخوان سقط کنن و نهایتا اگه بچه رو نگه دارن هم هرگز دوسش ندارن

به نظر من تا زمانی که باردار نشدی هر کاری بکنی خیلی هم خوبه ولی وقتی باردار شدی دیگه باید بسپری به خدا و ناشکری نکنی و بچه هرچی شد دوسش داشته باشی

اینم علم خداست دیگه. خدا علمو میده که استفاده کنی. حالا کار ندارم. ولی بعضی وقتا بعضیا فقط از زندگی ...

اره خب نظرا متفاوته 

اولشم نوشتم من باشم اینکارو نمیکنم عزیزم 

هر کسی مختاره هر کاری دوس داره بکنه 😘

🔵🔵🔵وزن اولیه 
بچه ها شاید مشکل داره وپای زندگیش درمیانه..چرا ته دلشو خالی میکنین؟؟؟؟استارتر برو آی وی اف..ایشالاه ...

ببخشید استارتر وسط تاپیکت .

دوستم شما میتونین سونو واژینال رو هم تفسیر کنین ؟

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2706