2733
2734
عنوان

توروخدا کمکمککک

| مشاهده متن کامل بحث + 457 بازدید | 27 پست
عزیزم شرط پریودی که بگیم پریوده وروزه نشی 3روز خون دیدن پیوسته هست که قطع نشه...ولی شما لکه دیدی...خ ...

ممنون عزیزم

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خو همون خامنه ای رو قبول دارم دیگه من

اگر زمان عادتتونه و داخل الوده است، و بیشتر از سه روزه و کمتر از ده روز، حیض محسوب میشه

تشخیص آلودگی داخل و استمرار سه روزش باخودتونه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
چون کیست داری مرجع نداری؟؟؟واااای...خدایا.....اخه م جع که از 9 سالکی داشتی

وای ن  گفتم چون کیست دارم پریود نسدم و لک دیدم......مرجع ک تاحالا بهش فکرنکرده بودم و مشکلی نداشتم ک بخام بپرسم سوالی

خدایا ۹ سال شدا😢 ۹سال دعا نذر ختم چرا جوابمو نمیدی  این دنیات ی بچه بهم‌ بدهکاره یادت باشه
2728
اگر زمان عادتتونه و داخل الوده است، و بیشتر از سه روزه و کمتر از ده روز، حیض محسوب میشه تشخیص آلودگ ...

اره زمان عادته ولی فقط لکه 6روز مداوم.امروزم فقط داخل وازن خون هس لک تمومه

اگر زمان عادتتونه و داخل الوده است، و بیشتر از سه روزه و کمتر از ده روز، حیض محسوب میشه تشخیص آلودگ ...

ممنون عزیزم

اگه زمان عادتته وپیوسته هست یعنی همیشه خون هست وبیشتر از سه روز طول بکشه عادته.اما اگه خونی که میبین ...

همیسع هس خون وقتی دسمال بکشم ولی دسشویی برم نمیاد

2738
همیسع هس خون وقتی دسمال بکشم ولی دسشویی برم نمیاد

به نظر من عادت محسوب میشه.

ی خانمی هست تو سایت.به اسم بانوی بی نشان جواب مسایل میدع وارده.

میخوای ازش بپرس خیالت راحت شه

عزیزم انتخاب مرجع برا تقلید احکام واجبه. چون مراجع تو جزئیات احکامی که از قرآن و احادیث بیرون میارن کمی اختلاف نظر دارن خصوصا در مورد مسائل بانوان.ولی در حالت کای اگه از وقتی که لکه بینی شروع شد اون زمان تاریخ پریودیت بوده و تا سه روز بعدش به طور پیوسته داخل آلوده بوده ولو خیلی خیلی کم ولی این سه روز استمرار وجود داشته پس شما حائض هستی و شما باید به تعداد روزهای عادت ماهانت حیض قرار بدی و روزه نگیری و نماز نخونی و از اون تاریخ به بعد باز اگه لکه بینی داشتی دیگه حکم مستحاضه میگیری و باید طبق احکام زنان مستحاضه رفتار  کنی و نماز بخونی و روزه بگیری مثلا اگه عاداتت 8 روزه هست و تا پس فردا لکه بینی داشتی پس فردا غسل حیض میکنی و عباداتت رو شروع میکنی و اگه لکه بینی باز ادامه داشت احکام استحاضه رو هم کنار عباداتت انجام میدی

و من الله توفیق التماس دعا 

عزیزم انتخاب مرجع برا تقلید احکام واجبه. چون مراجع تو جزئیات احکامی که از قرآن و احادیث بیرون میارن ...

خیلی لطف کردی عزیزم خدا خیرت بده

اره زمان عادته ولی فقط لکه 6روز مداوم.امروزم فقط داخل وازن خون هس لک تمومه

مهم الودگی داخله نه بیرون اومدنش

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)