2733
2734

کیا یه اهنگ خاص و عاشقانه و یه جورایی دوست داشتنی مشترک بین خودشون و شوهرشون دارن که هر مناسبتی یا سالگردی چیزی میزارن و گوش میدن ولذت میبرن وبراشون خاطره انگیزه ؟😍

ما آهنگ همیشه یکی هست _از مسعود امامی برامون خاصه❤️

شما هم اسم اهنگ و خوانندشو بگین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

مهدی احمدوند_خلسه

همینجوری یه مدت افتاده بود تو دهنش واسه خودش میخوند الان دیگه عادت کردیم یه سره میخونه 😐

انسانها چیزهای ساخته و پرداخته از دکان می خرند اما چون کاسبی نیست که دوست بفروشد آدمها بی دوست و آشنا مانده اند!
پس حتما شماهم اسمتون مثل من لیلاست که این آهنگو دوس دارین😊😍

من شوق قدمهای رسیدن به تو هستم 

یک شهر دلش رفت که من دل به تو بستم

آرامش لبخند تو اعجاز تو اینست

زیبایی تو خانه براندازترین است

مستم نه از آن دست که می خانه بخواهد

وای از دل دیوانه که دیوانه بخواهد

میخواهمت ای هر چه مرا خواستنی تو 

تو جان منی جان منی جان منی تو

مستم نه از آن دست که می خانه بخواهد 

وای از دل دیوانه که دیوانه بخواهد

میخواهمت ای هر چه مرا خواستنی تو 

تو جان منی جان منی جان منی تو.

هرکی امضام رو دید اگه دلش خواست یه صلوات برا درس شدن کارمون بفرسته🙏ممنون💚💚💚 ای سبب‌ساز اسباب و ای گشاینده درها، بگشای برای ما درها را و آسان گردان بر ما حساب را و آسان کن بر ما عقاب [سختی‌ها] را، خداوندا اگر روزی من و روزی عیالم در آسمان است پس فرودش آور و اگر در زمین است پس خارجش گردان و اگر در زمین و در جای دوری است نزدیکش گردان و اگر نزدیک است آسانش گردان و اگر آسان است پس زیادش گردان و اگر زیاد است پس جاودانه‌اش گردان و اگر جاودانه است پس پاکیزه‌اش گردان و اگر پاک است پس برای من در آن برکت قرار ده و اگر موجود نیست موجودش گردان، با وجودبخشی خود و یکتایی خود که همانا بر هر چیزی توانایی و اگر در دستان خلق شرور توست  آن را از دستش بگیر و آن را به من منتقل کن هر جا که باشم و مرا به‌سوی آن منتقل نکن آنجا که آن هست
اولین اهنگی که برام فرستاد  دوباره هوای شهر بی قراره ستاره ستاره ای به شب نداده دوباره هو ...

ووااای چقدر خوشگله شعرش

من عاشق شعرم😍

ایول به آقای رمانتیک شما

عشقتون پایدااار❤️

وقتی میای صدای پات از همه جاده ها میاد

انگار نه از یه شهر دور، که از همه دنیا میاد

تا وقتی که در وا میشه،لحظه دیدن میرسه

هر چی که جاده است رو زمین،به سینه من میرسه اآآه

ای که تویی همه کسم، بی تو میگیره نفسم،

اگه تورو داشته باشم...به هر چی میخام میرسم ..

سعدیا گفتی که مهر ش میرود از دل ولی...مهر رفت و ماه آبان نیز آرامم نکرد
2706