2752
2734

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
حس خوب دارم بهتون 😍

چون خوودت خوبي عزيزدلم😍😍😍😍

دیدین خدا بالاخره بغلمو با دستاش پر کرد؟                         امضای قبلیم: خدایامیشه بغلمو با  دستات پر  کنی؟ آخه  مامانم میگه: دستای خدا به لطافت نوزاد تازه  متولد  شدس❤ 
اسم كاربريش چيه ؟ 

هر سری ی کاربری داره اسم مشخصی نداره😂میترکوننش بازم میزنه وقیح ۸۵ بود فک کنم اخریش 

سال ها از خود پرسیدم کیستم؟ اتشم؟ شوقم؟ شرارم ؟چیستم ؟دیدمش امروزو دانستم کنون من ب جز او او ب جز من نیستم  
من انقد خستم ک اگه مشکلیم با من دارین خودتون یه جوری حلش کنین ب من کاری نداشته باشین😪

من خیلی مشکلات با تو دارم خیلیاااااا باید یه روز‌بشینی‌سنگاتو باهام وا بکنی 😁

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی
این کاراشو یاد گرفتی ولی یاد نگرفتی اسمش سوگل بود نه سوگول طفلک یه عمر تلاش کرد  اسمشو  & ...

نه خوشم میاد بگم سوووووگووووول که غیرتی شه بیاد 😂😂😂

جراحت جایی است که روشنایی وارد میشود               مولوی

توخوبا هیشکی صدام نزد ..رفتم پیش بدا اونجام کسی صدام نزد ..حالااومدم خنثی ها 😂😂😂اینجام هیچی به هیچی ...

البته شاید اسمم سخت باشه یا کسی نشناسدم بی ربط نباشه 😁😁😁😁

اسمم مهتاب تنهاست...ولی اشتباه وارد شد وویرایش نمیشه 🤣🤣عاشقتونم کم میام ولی میام😍😘
2706