2737
2739

یه سرمای وحشتناک دوسه هفته پیش خوردم. الان ته مونده‌هاشه. آب دهانمو نمیتونم قورت بدم حتی. غذام نمیتونم بخورم. خیلی درد دارم. 

دو بارم رفتم دکتر. میگن آلرژیه ولی چون بچه شیر میدم آمپول ندادن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

قرص سیتریزین میتونی بخوری، بهترین راهش شربت لیمو عسل هستش با دود غلیظ اسپند یا عنبر انسا

دخترم اگر عاشق شد...حاضرم زندگی ام را بدهم تا اورا به عشقش برسانم!!   میدانی؟؟   اگر انتخابش هم نادرست باشد  رسیدن به عشقش خیلی بهتر از آن است  که سالها با مردی زندگی کند و عقده  گرفتن دستهای عشقش پیرش کند!

عسل و آبجوش و اب لیمو

گل گاوزبان دم کن

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔
2738

اویشن دم کن

لطفآ ۴تا صلوات بدین به این نیت....    ۳تا واسه بارداری ۳تا از دوستهای نی نی سایتیم   /    یکی واسه زنِ پسرعمویِ شوهرم که چند روز پیش توی چهارماهگی سقط کرد😔😔

عزبزم ی پوست خشک پیاز بردار ی سر ناخن روغن زرد بربز توش زیرشو با کبریت داع کن همینقد که روعن باز شد فوت کن خاموش شه بعد انگشت بزن خیلی داغ نباشه سرد هم نباشه بده یکی بریزه تو گوشی ک درد داره شب ب همون طرف بخاب صبح دعام میکنی هر چی چرک باشه میاد اگه دقتی ک روعن و ریختی رفت که خوب اگه نرفت لاله گوش و تکون بده تا بره پایین

نداشتم

منم اینطور بودم حتی اب دهنمم نمیتونستم قورت بدم 

برگ درخت انجیر کندم گذاشتم با یه لیوان اب جوشید خودنش همانا و اب بینی و چشام سرریز شد خوب شدم 

نباید باردارا استفاده کنن فقط

زنیکه از شوهرش طلاق گرفته و باز ازدواج کرده و دوستپسرهم داره  اومده به من میگه شوهر نکنیااا   اشغال تو چیزی گذاشتی بمونه؟    ته دیگشم خوردی که  
2706