2737
2734
عنوان

توریستایی ک میان ایران

| مشاهده متن کامل بحث + 1204 بازدید | 66 پست

اتفاقا خارجیها خیلی تو لباس پوشیدن به راحت بودن خودشون فکر می کنن. واسه همین لباس خنک و گشاد و کفش راحتی می پوشن. بر عکسِ خیلی از مردای ایرانی که واسه رستوران، جلسه، مهمونی، پارک یا هر جای دیگه کت شلوار تنگ سورمه ای می پوشن. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ارهههه

پارسال یزد بودیم همین موقع پرررر توریست اروپایی بود  دور میدون امیر چخماقپر مغازه پیراهن گلگلی و شومیز و.. بود همشم نخی و گشاد

تن همه دخترا جوونشون از همونا بود 

تو هتل ما پر خارجی بود  

انقد خوب بودن تو روز ۱۰۰ بارم ک از کنارمون رد میشدن سلام میکردن

خداجون شکرت واس تو دلیم💓 صدهزار بار شکر
2731
خودت خواستیا   به افتخار توریستا    

ای جانم چاقو کش کی بودی تو عشخم

تیکر رسیدن به آرزو هامه.....سعی کن آنقدر کامل باشی که بزرگترین تنبیه تو برای دیگران گرفتن خودت از آنها باشد!  😊😊😊
دلم میخاد برم ازشون بپرسم چه فعل و انفعالاتی تو مغزتون شکل گرفتید که اومدید ایران تفریح؟

اوه اره بخصوص با عشق میان بازار تهران و میبینن

اون‌روزی‌که‌حرفای‌‌بقیه‌روم‌تاثیر‌نزاره.اون‌روز‌عید‌منه🤨

چندوقت تومیدون امام اصفهان،،یه خانواده اروپایی دیدم،،،زنه بابچش نشسته بودکف زمین بابچش بازی میکرد،،،آدم کیف کرداون صحنرومیدید،،،حالااگه ایرانی بودهزارنفربه چشم بدنگاش میکردن چقدبی حیا و....

واقعذخیلی رفتاراشون عالیه ازهمه وی هم لذت میبرن ازکاشی هایه آثارباستانی باچنان ذوقی تعریف میکنن منی مه ایرانیم هنوزتوجهی به این چیزانداشتم

💔ردشوازکوچه مارخ بنما💔💜یاصاحب الزمان ادرکنی💜

عزیزم ما یه دوست سوییسی دارییم هر ازچندسالی توریست میارن ایران من ازشون پرسیدم اتفاقا اینو که اولا خیلی ترس دارن وقتی اولین بار میخوان بیان برا همین سعی میکنن لباسایی بپوشن که مشکل واسشون نداشته باشه گشاد و پوشیده باشه بعدشم تصورشون از مردم ایران اشتباهه اغلب فکر میکنن خیلی عقب افتاده هستش اینجا طوری که یکی از توریستا در برخورد با خود من  تعجب کرد از لباس و زیورالاتی که من داشتم اصلا تصورش رو نمی کرد تو ایران چیز درست و حسابی داشته باشیم 

2740

خوبه دیگ منم ارزومه لباس راحت و خیلییی گشاد بپوشم باد بره توش😂

اونا خوبن من نمیدونم بعضی از خانوما چطور یه شلوار پاره پاره و بسیااار تنگو میپوشن اصن پوشیدنشم سخته چ برسه ب راه رفتن باهاش!!

باز خوبه برای مانتو مد شده گشاد و جلوباز باشه 

قبلنا ک مانتوها تنگ بودن من همش یاد این لباس مجلسیای خارجی قرن هجدهم میافتادم ک از پشت بند داشتن میکشیدن تا طرف لاغرو صاف و خوش هیکل شه😅

مارو دور ننداز  
قان‌ون حجاب اجباری واس توریستا از همه مسخره تره

نه اونا طبق عرف جامعه ما لباس میپوشن چون ایران یک کشور مذهبیه. اما تو کشورای اونا به مذهب و پوشش کسی اهمیت نمیدن. 

نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه. 

ارهههه پارسال یزد بودیم همین موقع پرررر توریست اروپایی بود   دور میدون امیر چخماقپر مغازه پیر ...

همشون همینجوری میپوشن😑

چرا خوب 

از اون لباسای مارک خوشگلشون بپوشن

دلم میخاد برم ازشون بپرسم چه فعل و انفعالاتی تو مغزتون شکل گرفتید که اومدید ایران تفریح؟

ارزونه ایران و جز ده کشور تاریخی جهانه

چرا نیان ؟؟؟؟؟

طبیعت و حیوونا ارث پدر و مادر مارو نخوردن پس بهشون ظلم نکنیم .زباله هارو فقط تو سطل زباله بندازیم و به حقوق حیوانات احترام بزاریم .ادبهر ادمی نشون دهنده تربیت خانوادگی اون ادم هست اگه کسی بی ادبی کرد و جوابشو ندادم واسه اینه که با عشق براش گزارش زدم و سپردمش به نی نی یار .بیایید احمق هارو را معروف نکنیم و با ابلهان بحث نکنیم .خدایا مرسی که همیشه شاد, سالم و خوشبخت ترین بودم  💖💖
ایرانیارو گل منگول تصور کردن گل گلی میان😂😂😂😂

بابا ما خودمونو میکشیم لباس ترک میخریم اون قت اونا با لباس نخی میان

ای جانم چاقو کش کی بودی تو عشخم

صدای جیغ یه تو ریسته میاد که پشت استاتر پناه گرفته میگه help میشنوی😂😂😂😂

ترجیح میدم سینگل باشم و به ازدواج فکر کنم  تا اینکه ازدواج کنم و به مجردیم فک کنم  اینو خودم گفتم  دکتر شریعتی امروز کارداشت نیومد  (امضامو خوندین برای حال دلم صلوات میفرستین نفسا قربون دلای پاکتون)  
2706