2737
2739

سلام. بچم یه ماهشه. خس خس سینه داشت دکتر شربت هیدروکسی زین تجویز کرد هفت قطره‌.هر هشت ساعت.بنطرتون زیاد نیست.اخه خیلییی خاب آلودش میکنه هر کار میکنم نصف شب برا شیر بیدار نمیشه. اصابم خرد میشه.اخه میترسم قندش افت کنه.دیشب پیش اومد با یه فلاکتی بیدارش‌کردم یکم شیرخورد خابید.. توی اینترنت خوندم هیدروکسی زین برا زیر شیش ماه ممنوع است!!کسی تجربه ای دارع!؟ براس دلدردش هم قطره کولیکز .هر شیش ساعت ده قطره!!!  تجربتون رو بگین. 

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کولیکز ده قطره؟؟؟؟؟

من یادمه یک تا دو قطره میدادم

خس خس سینه شو با بخور و چرب کردن سینه اش برطرف کنین ازالان داروی شیمیایی بخوره بدنش مقاوم میشه

منم یه مادرم .  پسرمو دوسش دارم . ولی عزیزمو . به دست بی بی میسپارم . بی بی قبول کنه . بشه مدافع حرم... یه روزی به منم میگن مادر شهید ان شاالله...مادر که باشی ، آرمانت که شهادت باشد ، همت و چمران میپرورانی ... پای خاندان علی که در میان باشد ، خودم بند پوتین هایت را محکم میبندم میوه دلم ...   (واسه اونایی که میگن چرا آرزوی مرگ بچه تو میکنی میگم که شهادت و مرگ باهم فرق دارن . قبل ازاینکه قضاوت کنین ، درباره اجر شهید و فرقش با موت ، تحقیق کنین و بعد کنایه بزنین.)
2738
عزيزم اين دكترت دستش به كم نميره. نه؟ هيدروكسي زين چرا داده به بچه؟ بعد كوليكز هم زياده هر ٦ ساعت ١٠ ...

خب پس چی میداد؟؟؟ کولیکز چطور  بدم بهش. شما تجربه نداری؟؟؟؟

دخترم بدنیا اومد. برا سلامتی فرشته کوچولوم یه صلوات بفرستید. ممنون.

دکتربچه راعوص کن

فکرنکنم خس خس باشه 

ببین اگه خس خسش همراه تنفسشه که زیدپاده بایدحتماببری دکتربیشتراز60تانبایدباشه 

بینی هاش راقطره میریزی وپاک کنی ؟

قطره بی بی کربخربهش بده برای دل دردش 

2706