2733
2734

براش اتفاق افتاده؟من که هربارمیبینمش باهاش گریه میکنم چون برامنم اتفاق افتاده اگه براشماهم اتفاق افتاده تعریف کنین

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بله اتفاق افتاده .تا یک ماه بعد دیدن فیلم گریه میکردم و کابوس میدیدم

تیکر لاغری بعد زایمانمه...30 کیلو وزن اضافه کردم توی بارداری. . تا پایان تیکر ب وزن 65 کیلو میرسم🐰قول میدم 💪💪

نمیخام چیزی بگم

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2738
تعریف کن گلم

من یادمه یکی ازفامیلای بابام وقتی شیش سالم بود بهم دست زد اونم چند بارازش متنفرم ولی متاسفانه الان جوریه که زیادمیبینمش ومیگم خداایشالابهش دختربده واین بلا سر ش بیاد

واژه ترشیده مال دورانیه که زن هاهنری بجزشوهرکردن نداشتن برای زن توانمندامروزی ازدواج صرفایک گزینه است نه تنهاهدف زندگی 

منم تعریف ازخودم نباشه ازبچگی سفید کمی تپل چشم رنگی بودم و متوجه نگاه بد بعضی ازادمهای کثیف میشدم ولی تا اون حدش دیگه نه!!!ولی خیلی حس بدیه تو کودکی باید حواست به هزارتاچیزدیگه باشه تا بازی و خوشحالی و....

مامثل دومینوبهم ضربه میزنیم!!!!من به تو!!توبه اون!!اون به اون!!
من یادمه یکی ازفامیلای بابام وقتی شیش سالم بود بهم دست زد اونم چند بارازش متنفرم ولی متاسفانه الان ج ...

چرا همچین نفرینی میکنی دخترش چه گناهی کرده..

ما‌پشت‌هزاران‌لبخند‌خود‌مرده‌ایم:)🌱🖤 ️ 
من یادمه یکی ازفامیلای بابام وقتی شیش سالم بود بهم دست زد اونم چند بارازش متنفرم ولی متاسفانه الان ج ...

عزیرم دخترش که گناه نداره ازخدابخواه که ازخودش نگذره و نقاصش روپس بده

مامثل دومینوبهم ضربه میزنیم!!!!من به تو!!توبه اون!!اون به اون!!
بله اتفاق افتاده .تا یک ماه بعد دیدن فیلم گریه میکردم و کابوس میدیدم

خیلی درد اوره فیلمش والبته واقعیته فک کنم هرکی همچین تجربه ای داشته ترسیده به مامان باباش بگه

2706