2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همه سرمایشون رو بردن یا چند درصدش رو میدونید شما؟

نه خیلی وضعشون خوبه خیلی کمی از سرمایه اش رو برده.. اینا بردن که حسابهای بانکیشون تو ترکیه بین المللی باشه هرجای دنیا میرن با کارت بانکی خرج کنن پول نبرن!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای  
2728
نه خیلی وضعشون خوبه خیلی کمی از سرمایه اش رو برده.. اینا بردن که حسابهای بانکیشون تو ترکیه بین الملل ...

ما هم خارج کشور ملک خریدیم و حساب بانکی هم دارییم الان یه پولی دارییم که نمیخواییم بانک ایران باشه حالا دو دل هستیم که همینجا ملک بخرییم یا ببریم بازم خارج کشور  یه خونه دیگه پیش خرید کنیم

ما هم خارج کشور ملک خریدیم و حساب بانکی هم دارییم الان یه پولی دارییم که نمیخواییم بانک ایران باشه ح ...

خونه اماده بخرید به نظرم بهتره... البته بستگی به کشورش داره....بهتره جایی باشه که امکانات و خدمات میدنوووسیتیزن میکنن.. مثلا  الان اسپانیا خیلی عالیه..پاسپورت اروپایی میگیرید که همه جا بدون ویزا میشه رفت..کلا هم اروپا از نظر اقتصادی بالا و پایین شدید تجربه نمیکنه و امن تره!

ای دوست مرا دعا کن شاید نزدیکتر از من به  خدا ایستاده ای