2737
2734
عنوان

خانوما شام چی دارین من واسه شام چی باربزارمممم😕باتچکر

| مشاهده متن کامل بحث + 440 بازدید | 66 پست
من تاحالا روزه نگرفتم ۵ساله نمازم که هیچی مشکلی هم ندارم ها فقط تحمل کرسنگی ندارم اما عقده ندارم ...

چرا احساس کردی برای کلاس یا از روی عقده این تاپیک و زده ایشون؟جدی میگم قصد تمسخر یا سرزنش ندارم واسم جالبه

🧿

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خوبه کامنت منو ندید 😁

😐منم همون ک تو داری و دارم ترسیدم بگم بخورتم،اخه تاپیک بالا اونی ک روزس گفته افطار و شام چی دارید ،اصن ربط نداره 😐🐀

هيچ چيز به اندازه خرافات براي حكم راني بر توده سودمند نيست.
آخه جثری تاپیک زدی همه رو مث خودت و شوهرت روزه خوار حساب کردی

مگه توروزه داری شام نمیخوری کجای تاپیکم روزه خواری حساب شد الان الان بنظرت باتوهینی که به من کردی هنوزم اون روزه ای که گرفتی قبوله بهتره بری غذاتوبخوری اینجورروزهابه هیجانمیرسه

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
2728
2738
من قرمه سبزی گذاشتم از ساعت ۲ بار کردم برای سحری و فردا ناهار خودم چون شوهرم میگیره ولی من نی نی شیر ...

من دقیقا بچه شیر میدم. پری هم هستم نمیتونم روزه بگیرم اصلا هم تاپیکم چیز بدی نبود گفتم شام چی میزارین

میدونی کجاش میفهمی که فقط داری نفس میکشی وزندگی نمیکنی اونجایی که درباره هیچ چیزو هیچکس هیچ حسی نداری👊👊👊👊
زرشک پلو بذار شام دونت باز شه😂🐀

اره این خوبه بزارم ناهاربرااینکه بونداشته باشه خودمو دختر یسالم سیبزمینی تخم مرغ پختیم خوردیم والله

دارم بستنی لیوانی میخورم 

الان ایشون عقده داره یا شما؟؟؟😂🐀روزه خوار ایشونه یاشما ایشونه همیشه کامنتات ایطورن که میخوای بگی تو خوبی بقیه بدن 

اره این خوبه بزارم ناهاربرااینکه بونداشته باشه خودمو دختر یسالم سیبزمینی تخم مرغ پختیم خوردیم والله

😂بابا ایراد نداره اصل روزه برا مبارزه با نفسه این چ روزه ایه که اگه بو بخوره بره بشکونش😐🐀

2706