2752
2734
عنوان

بچه ها بیایین تعیین جنسیت بدونه سونو..............

| مشاهده متن کامل بحث + 57681 بازدید | 129 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

منم چک کردم ... البته خودم متوجه نمیشدم به شوشو گفتم برام دقت کنه

گفت تقریبا هیچ فرقی نداره ! وقتی کلی اصرار کردم گفت شاید یه کم راست بزرگتره ... بعد پرسید واسه چیه ؟؟؟؟

بابا اینم راهکار درستی نیست . وقتی سونو گفته دختر ، حالا من هی علائم پسرونه پیدا کنم ...
دلم شکسته ، دلم را نمیخری آقا ؟؟!! **** مرا به صحن بهشتت ، نمی بری آقا ؟؟ **** اگرچه غرق گناهم ولی خبر دارم **** تو آبروی کسی را نمی بری آقا *********السلام علیک یا علی بن موسی الرضا (ع)[smiley]l/l_17.gif[/smiley]
2731
این روش هم واسه خودش موشکافی یی میخادا...

هامون قد یا تپلی رو نمیدونم. من تو آیینه که نگاه میکنم راستی بزرگتره. یعنی پهن تره

نفس جون من هم تو اون تاپیک بهم گفتن دختره که اشتباه بود. برای من همه علایمم دخترونه بود. حتی نبض دست چپم هم قویتر میزنه ( که میگن نشونه دختره). اما این یکی روش برای من صدق میکنه فقط.
Lilypie Maternity tickers
شادی123

1392/11/18 11:16 ق.ظ

نوکش یا هاله اطرافش؟

دقیقا سوال منم همینه . نوک سینه یا هاله دور سینه ؟؟؟؟؟؟؟؟ آخه ببخشید نوک سینه با یه ذره سرما میزنه بیرون . کلا ثابت نیست که

من شنیده بودم هاله دور سینه راست اگه بزرگتر باشه یعنی پسر و هاله دور سینه چپ اگه بزرگتر باشه یعنی دختر
نوشین جان اینجا تو صفحه اول و دوم این تاپیک که توضیح داده گفته نوک سینه. بچه هایی هم که جواب دادن براشون درست در اومده بوده. راستش من جای دیگه ندیدم این روش رو. به خاطر همین میگم فقط نوک سینه نه هاله ش یا خود سینه.... حالا تو اگه چیز دیگه یی شنیدی یه آمار بگیر شاید اون هم درست باشه.
Lilypie Maternity tickers
leilijigar

1391/11/17 4:27 ب.ظ

درسته نی نی منم که سمت راست بود توی سونو پسره
من این روشو قبول دارم چون خواهرمنم که بچش پسره توی سونو سمت راست بود

لیلی جان نی نیت پسره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی سونوی هفته 17 که گفته بود دختره اشتباه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

leilijigar

1391/11/17 4:27 ب.ظ

درسته نی نی منم که سمت راست بود توی سونو پسره
من این روشو قبول دارم چون خواهرمنم که بچش پسره توی سونو سمت راست بود

لیلی جان نی نیت پسره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یعنی سونوی هفته 17 که گفته بود دختره اشتباه بود؟؟؟؟؟؟؟؟؟

سلام بچه ها خوبین؟؟من سینه چپم نوکش بزرگتر شده هاله ش هم بیشتره .کلا سینه چپم بزرگتره ولی رفتم سونو گفت پسر به نظرتون به کدوم میشه اعتماد کرد.گیج شدم میخوام برم سیسمونی بگیرم آخه.کمکم میکنید؟؟؟!!!
2706