2737
2739

خیلی برام آرامش مهمه ولی اطرافیانم به راحتی روم تاثیر بدمیزارن نمیخوام اینقدر جوپذیر باشم چکارکنم؟

آهنگ راک گوش میدم اونطرف ب جای من دادمیزنه خخخخ

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

وقتی می بینید  فردی یا محیطی داره عصبانی تون میکنه ؛  قبل از رسیدن ب انفجار  ؛  عذرخواهی کنید و محل رو ترک کنید و بعدا  در آرامش بشینید صحبت کنید 

احساسات تون رو‌بنویسید  ، سبک میشید خیلی 

ماه هاست دنیا دارد ضدعفونی می شود                                                       گویی مهمان ویژه ای  در راه است ....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دکتر بهم گفت وقتی تویه جمعی دیدی روت زوم هستن و نگات میکنن و پچ پچ میکنن به خودت بگو اینا دارن درمورد خوبیای من حرف میزنن

یااگه باکسی دعوات شد هیچی نگو فقط بگو خداشفات بده و کلا ازبحث دورشو

بهترین نیستم👻 ولی گردنم کلفته💪بهترینارومیخوام👅

منم اينطوريم، بعد چند سال حرص خوردن با كسايي كه بهم انرژي منفي ميدن قطع رابطه كردم و الان خيلي بهتر شدم

من ازت حاجتمو مي گيرم بين قلب من و تو عاشوراست ❤️❤️🙏🙏💝💝
2738

به نظرم یک ازمایش خون بگو دکتر بندیسه که ببین شاید یک ویتامین در بدنت کمه یا تیروئید داری که تحریک پذیر شدی 

یک کاری هم باید کنی که کنترل خشم یاد بگیری 

من در مقابل بچه م وقتی عصبی م میکنه نفسمو حبس میکنم تا 20 میشمرم ولی که دوباره تفس عمیق میکشم ارررومم و مغزم درست کار میکنه اینو مشاور یادم داد 

کاربر قدیمی هستم .(آفتاب)😊کارهای تم تولد انجام میدم.از 1388اینجام

هر كسي يه طوري آروم ميشه ،بعضيا با ورزش ،رقص ،آهنگ گوش دادن ،جيغ و داد ، غذا خوردن ...

به نظرم بهترين كار اينه كه به بي ارزش بودن دنيا فكر كني،اينكه هر كدوممون هر لحظه ممكنه نفس آخرمون رو بكشيم و همه ي اينا يه بازيه ...

من عصبی میشم حوصله آهنگ ندارم ولی خوش به حالت که راه حله خودتو داری

چیزای مختلفو امتحان کن فقط اولین کار اینه ک اون محلو ترک کنی چون بمونی اذیت میشی دوش بگیر اگه نشستی پاشو اگه سرپایی بشین آب سرد بخور از ده برعکس بشمار

But the beat goes on: da-da-dom, da-dom, dah-dah, dah-dah***تو فقط دلت بخاد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش با من❤❤.....های✋ مای نِیم ایز : ها؟؟🤔 مای نِیم ایز : وات؟؟🤔 مای نِیم ایز : عااااادلهههههه😎😒های کیدز🤚☺دو یو لایک وایلنس؟؟😀😀😐...آهای خوشگل عاشق °°° آهای عمر دقایق °°° آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍🎆...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid... I have loved you for a thousand years... I'll love you for a thousand more❤❤... Tut elimden beni çok sev... Kimseye ‌verme... Seveceksen ömürlük sev... Bir günlük sevme❤❤... ای چراغ هر بهانه از تو روشن از تو روشن😍😍ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
2706