2737
2739
نمیدونم منظور دکتر چی بود

نگران نباش برای دهانه رحمم چیزی نیست همه انجام میدن

خدایامرسی بابته شوهره خوبه ودخترعزیزم خیلی دوستت دارم ...برای زندگی بهترم میشه بی زحمت صلوات بفرستین ممنون دوستان خوبم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
چند وقت پونه خوردین؟؟؟

درست یادم نیست ولی فکر کنم مثلا واسه ۵ ماه قبل پریودم دو سه بار دم کردم خوردم.

شماره تلفن را خصوصی میفرستم اگه تهران باشه البته زنگش بزنید بپرسید. اونموقع کلینیک طب سنتی بود کنار بیمارستان مصطفی خمینی تهران. الان نمیدونم کجاهه ولی دو سال پیش زنگش زدم ادرس دکتر گیاهی تو اصفهان میخواستم جواب داد تلفنشو.

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
2740
بشدت کیست ریز داشتم هر سری میرفتم سونو میگفتن کیست ریز داری. من یک سال هست که تازه سیکل پریودم ۲۸ رو ...

نعنا هم میشه؟

یه روزی میاد که دیگه دلت برام نریزه ؛ که یادت نیاد تولد من چند پاییزه ؛ هر کدوم از ما کنار یکی دیگه خوشبخته ؛ چیزی که امروز باورش واسه هر دومون سخته  
پونه دم کن ی هفته قبل زمان پریودت و بخور. من تنبلی شدید داشتم البته مجردم خیلی دکتر رفتم اخرش یک دکت ...

چه قدر پونه با چه قدر اب مخلوط می کردید؟

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
اره یه دختر دارم از همسر اولم

نگران نباشید پاپ اسمیر نوشته حتماً

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
نعنا هم میشه؟

نه پونه از عطاری بخر. من مامان رفت سر زمین خرید و خشک کردیم. واسه من عالی بود. پونه هرچی عفونت و کیست هست رفع میکنه البته واسه خانمای باردار خوب نیست سقط جنین میکنه

تاپیک ها از تاریخ 1402/08/26 مال من tarkhon  هست. تاپیک های قبل اون مال کاربری هست که من این کاربری را مدتی بهشون واگذار کرده بودم.
چه قدر پونه با چه قدر اب مخلوط می کردید؟

من مثلا ی قاشق بر می داشتم با یک لیوان اب من می جوشوندم البته ولی گیاهان دارویی بهتره دم بزاری که خواصشون نره. من خودم جوشونده درست میکردم خیلی هم بهم ارامش میداد ی ذره نبات هم مینداختم توش.