2737
2739

بچه ها من اثاث كشي دارم و واسه خونه جديد پرده سفارش دادم 

اين پرده رو واسه اشپزخونه سفارش دادم حالا اين بغل پرده ها هست كه گل هستش از اينا ميخوام واسش

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 

به خود پرده فروشي كه سفارش دادم گفتم دقيقا همينو ميخوام گفت اين ها رو معمولا خانومها تو خونه درست ميكنند ما نميشناسيم خودتون بگردين خانومهايي كه تو خونه جعبه و چيزهاي تزييني درست ميكنند ميسازند

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خودت درست کن من خودم درستی من  گل از خرازی بگیر با چسب حرارتی بچسبون رو ی پارچه یا روبان

اتفاقا همين قصد رو دارم از كجا ميتونم گل هاشو بگيرم اخه خيلي از خانومها تو همين ني ني سايت دايم تاپيك ميزنند كه كار تو خونه انجام ميدن و سفارش قبول ميكنند گفتم شايد كسي همينجا باشه واسم درست كنه يه سودي هم اون ببره

2740
بله هست امادش یه پاساژ فقط گل میفروشه داخل سبزه میدون

اونجا رو بلدم ديدم گل هاي مصنوعي خاص زياد داره اما نميدونستم از اين دسته هاي گل هم ميتونم پيدا كنم

اونجا رو بلدم ديدم گل هاي مصنوعي خاص زياد داره اما نميدونستم از اين دسته هاي گل هم ميتونم پيدا كنم

نه چنتا مغازه داره از تین گیرهای پرده هم میفروشن

در انتظار شیرین ترین لحظه ی زندگی
اینا با نمد ساخته میشه و خیلی هم راحته فقط باید الگو داشته باشی

يكي از دوستام خيلي چيزها با نمد درست ميكنه اما واقعيتش از كارهاي نمدي زياد خوشم نميادش رنگشون كدره

2706