2737
2739

الهی برای همه مردم و همه ما و خانواده هامون سلامتی باشه ، خوشبختی و سعادت باشه، حال خوب و آرامش ذهنی و قلبی باشه، الهی رزق و روزی حلال و برکت فراوون نصیب هممون باشه ، ثروت روز افزون حلال نصیبمون باشه و همیشه در امنیت جانی و مالی باشیم

انشالله همه به خواسته های خیر و آرزوهای قشنگمون برسیم

انشالله همه بیمارها سلامتیشونو بدست بیارن

انشالله همه منتظرای بچه به خیر و سلامت صاحب فرزند بشن 

انشالله همه مستجرا خونه دار بشن و هرکی میخواد خونه اشو عوض کنه خونه رویاییشو خدا جلوی پاش بزاره

انشاللله همه جوونها بخت خوب و خیر نصیبشون بشه

انشالله همه مجردا به خیر به عشقشون برسن

انشالله همه کار و درامد خوب و حلال داشته باشن 

انشالله همه بچه های دنیا سلامت و شاد و خوشبخت باشن

برای من هم دعا کنید خدا صلاح بدونه به خواسته و آرزوم برسم🙏🏻

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

انشالله همه خانمهای باردار به سلامتی زایمان کنن🙏🏻

الهی به حق بزرگی نامت و بخشندگیت مارا غرق در سلامتی،خوشبختی،آرامش،سعادت،عشق،وفاداری،ثروت،رحمت،برکت و روزی....بفرما🙏🏻

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

انشاالله اونایی ک امروز امتحان دارن همه عالی بشن  

(: جوونی چیه حاجی اندازه یه پیرمرد 80 ساله سختی دیدیم تو این زندگی کوفتی:))- عآدَمآیِه‍ موَقتی وَ زَخمآیِه‍ ابَدیـ هیچکدومِشونو باور نَکن، هَمشون اِدعان! -مُورفینِ این قَلبِ شِکَستهِ شُدی:)♡شَبیهِ آخرینْ سیگآرِ قَبلِ تَرک دِلچَسبے :)! 
2738
انشاالله اونایی ک امروز امتحان دارن همه عالی بشن    

انشالله😉🙏🏻