2733
2739
عنوان

بیاین ببینین چه خاکی تو سرم شد😥😥

| مشاهده متن کامل بحث + 1034 بازدید | 71 پست
دلارام جان باور کن خودمون ارایش کنیم خیلی شیک تر میشیم تا ارایشگر بخواد انجام بده چون خودمون میدونیم ...

دقيقا عروسي خواهرم نزديكه،اگه برم فوقش برا ارايش چشم فقط ميرم نميتونم ريسك كنم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره یک کرم پودر فول کاور بگیر با یک کانسیلر میبلین باور کن خیلی بهتره

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!

همون ارایش چشمم خودت انجام بده خیالت راحتتره منسر عروسی خواهرم توبه کردم آرایشگاه نرم برا عروسی

این نیز بگذرد...                                   
2731
اره یک کرم پودر فول کاور بگیر با یک کانسیلر میبلین باور کن خیلی بهتره

مرسي عزيزم😘من كانسيلر تارت دارم راضيم

كرم پودر هم لانكوم دارم به نظرم زيرسازيش و فيكسش خوب انجام بدم همين برام كافيه مشكلي پوستم نداره

2738
مرسي عزيزم😘من كانسيلر تارت دارم راضيم كرم پودر هم لانكوم دارم به نظرم زيرسازيش و فيكسش خوب انجام ب ...

خیلی خوبن هر دو پودر فیکسم داشته باشی که دیگه امکاناتت کامله

هیچ کس متوجه نمیشود بعضی افراد چه عذابی را تحمل می کنن تا عادی و خونسرد به نظر بیایند......جهالت بیشتر از دانایی احساس امنیت ایجاد می کند!!!
خیلی خوبن هر دو پودر فیکسم داشته باشی که دیگه امکاناتت کامله

فلورمار تعريفشو شنيدم رفتم از نمايندگيش خريدم پودر فيكس رو،

اسپري اربن ديكي هم انگار خيلي معروفه تو دنيا از سايت خريدم يكي دوماه ديگه ميرسه دستم ببينم چجوره ولي دوستام خيلي راضي بودن ازش