2733
2734

🌺سیاست‌های برخورد با خانواده‌ی شوهر وقتی در یک آپارتمان هستید....!

🍃 خیلی وقت‌ها شرایط باب دل آدم نیست و نمی‌توانیم خانه و زندگی مستقل داشته باشیم که خب این روزها طبیعی است و در نتیجه با خانواده‌ی همسرجان در یک آپارتمان زندگی می‌کنیم.

👈 وقتی قرار است با خانواده‌ی همسر در یک آپارتمان باشید باید سیاست از دست و پایتان چکه کند؛ ما این سیاست‌ها را مرحله به مرحله آموزش می دهیم.

👈 اول از همه اینکه حواستان باشد این خانواده، خانواده‌ی دوم خود شماست. پس با نگرش "آنها دشمنم هستند" جلو نروید.

👈 بعد اینکه، هرکاری با خانواده خودتان می‌پسندید عروستان انجام دهد همان کار را با آنها انجام دهید.

👈 مثلا اگر دوست ندارید هر هفته مادرتان راه پله‌ها را برای عروسش بشوید. خب خودتان هم دست به کار شوید و گاهی اوقات شما راه پله‌های آپارتمان را بشویید.

👈 و البته این برعکس هم جواب میدهد. مثلا اگر مادر شما هر روز و در هر ساعتی که خودش بخواهد به خانه‌تان سر بزند مطمئنا به او خواهید گفت که من گاهی اوقات دلم می‌خواهد لباس‌های آزاد و راحت بپوشم و آرایش‌های جور واجور کنم. رفت و آمد سر زده شما مانع این قضیه می‌شود و گاهی مرا اذیت می‌کند. اگر لطف کنید قبل از آمدن با تماس هماهنگ کنید خیلی بهتر است.

👈 پس اگر به مادرتان اینطور می‌گویید حق دارید با خانواده همسرتان هم درخواست‌هایتان را مطرح کنید.

👈 ولی چون این کار در خانواده‌های ایرانی زشت است و عروس را بی‌ادب می دانند! در نتیجه بهتر است این کار را در مرحله‌ی اول به شوهرتان بسپارید و از او بخواهید خواسته‌هایتان را منتقل کند.

👈 اگر این کار جواب نداد خودتان اقدام کنید و این مسئله را خیلی مودبانه توضیح داده و خواسته‌تان را بصورت کاملا واضح مطرح کنید.

مامانِ آرشا 😍

😘برا سلامتی بچم و شوهرم و مامان و بابام صلواااات   اقایون درخواست ندین لطفا

ببخش استاتر

دوستان چند روزه دکتر واسه مادرم تخشیص سرطان داده تو رو خدا دعا کنید حمد و صلوات بفرستین دارم دق میکنم حالم خوب نیست دعا کنید اشتباه بوده باشه

کامنتهارو میخونم ببخشید جواب نمیدم لایک میکنم

😭😳😢دوستان اگه دوست داشتید واسه سلامتی پدر و مادرم یه حمد و صلوات بفرستید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ببخش استاتر دوستان چند روزه دکتر واسه مادرم تخشیص سرطان داده تو رو خدا دعا کنید حمد و صلوات بفرس ...

براش دعا کردم .

ان شالله خدا به حق این ماه عزیز شفاشون بده و اشتباه باشه این تشخیص

من با حانواده همسرم تو یک ساختمونم 

الان اگر سرزده هم بیان من در هر پوشش جورواجوری باشم محل نمیدم چون خونه ی منه حریم خصوصیمه

تازه مادرشوهرم کیف هم میکنه منو آراسته میبینه و به زبان میاره 

سیاست واقعا باید چکه کنه و اینکه زندگی مطلقا مستقل نداریم و همیشه انگار سایه ای روزندگیه 

دائما یکسان نباشد حال دوران غم مخور  
2738
مرسی استارتر 😘😘من عقدم قراره خونشونو دوواحد کنن ینی حیاطمون مشترکه  به دردم خورد عشقم🙂

فدات عزیزم . انشالله خوشبخت بشی عزیزم

سرزده هم بيان اصلا مشكلي ندارم چون قرار نيست يه ساعت قيل بهم اطلاع بده دارم ميام خونتون 

بيان خونه خودشونه همونطور كه من سرزده ميرم بدون اظلاع قبلي 

ديگه عادت كرديم بهم ديگه

راستش مادرشوهرم خونه نباشه با اينكه شايد چند روز پشت سر هم اصلا نرم خونشون ولي خونه نباشه حوصلم سر ميره

😂😂من از اولش راه پله تميز نميكنم ديگه عادت كردن ما فرش كرديم راه پله رو جارو هم بكشم تا نصف ميكشم ...

دیگه از اول هرجور باشی عادت میکنن

فقط همین؟

تو یه کانالی دیدم بنظرم خوب اومد گذاشتم اگه بازم ادامه داشت میزارم عزیزم

من با حانواده همسرم تو یک ساختمونم  الان اگر سرزده هم بیان من در هر پوشش جورواجوری باشم محل نم ...

منم قراره چن سال پیششون باشم .همش عصبی میشم ولی میگم بیخیال اونم مثه مامانمه دیگ . قبلا زندگیو  برا خودم‌سخت‌میکردم انقد هرس میخوردم 

💖
2706