2733
2734
عزیزمممم الهی که دامنتون سبز بشه الهـــی

سلام نغمه جون من دیروز انتقال دادم 

اما صبح که پاشدم اندازه دو بند انگشت ترشحات غلیظ و خون تیره دیدم انقدر نا امید تاراحت شدم هیچ علاینیم ندارم 

لطفا واسه تحقق رویاهام یه صلوات بفرستید❤❤❤
سلام نغمه جون من دیروز انتقال دادم  اما صبح که پاشدم اندازه دو بند انگشت ترشحات غلیظ و خون تیر ...

سلام عزیزم، بعضیا بعد از انتقال جنین یکم خونریزی میگیرن، بخاطر شستشو و کارهای انتقال، چقدر بود؟

خدایـــا شکـــرت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم، بعضیا بعد از انتقال جنین یکم خونریزی میگیرن، بخاطر شستشو و کارهای انتقال، چقدر بود؟

با ترشحات غلیظ بود خون تیره اندازه دوبند انگشت

2731
نگران نباش، ان شااله چیزی نیست، فردا زنگ بزن مرکز ازشون راهنمایی بگیر

گفتن احتمالا جای اسپکتولوم پروژسترونم روزی دوتا امپول دوتا شیاف کرد

سلام عزیزم مبارک باشه هفته ی چندین؟ منم ۲۱ اسفند انتقال جنین دادم الان هفته ی ۱۸ هستم

سلام گلم ممنونم، شمام مبارک باشه بسلامتی زایمان کنین، من ۲۳ فروردین انتقالم بود، داخل هفته ۱۲ هستم 

خدایـــا شکـــرت
2740
سلام گلم ممنونم، شمام مبارک باشه بسلامتی زایمان کنین، من ۲۳ فروردین انتقالم بود، داخل هفته ۱۲ هستم&n ...

به سلامتی عزیزم پس میری nt همین روزا😘😘 عزیزم دکتر شما شیاف رو تا کی گفته ادامه بدین؟؟؟

به سلامتی عزیزم پس میری nt همین روزا😘😘 عزیزم دکتر شما شیاف رو تا کی گفته ادامه بدین؟؟؟

اره شنبه میرم به امید خدا، آمپول هرروز دارم میزنم فعلا، شیاف هم روزی دوبار، دکترم گفت یمدت بگذره آمپول قطع میکنم و شیاف و یه دونه میکنم اما تا آخر باید ادامه بدی

خدایـــا شکـــرت
اره شنبه میرم به امید خدا، آمپول هرروز دارم میزنم فعلا، شیاف هم روزی دوبار، دکترم گفت یمدت بگذره آمپ ...

یعنی تا موقع زایمان روزی یه شیاف باید حتما استفاده بشه؟ ببخشید لکه بینی که نداری؟ تو حالت نرمالت باید تا اخر بذاری؟

یعنی تا موقع زایمان روزی یه شیاف باید حتما استفاده بشه؟ ببخشید لکه بینی که نداری؟ تو حالت نرمالت بای ...

اره به من گفت باید بزاری، نه لکه بینی ندارم، اما هفته ۹ سونو دادم اطراف ساک خون دیده شده که آمپولم ۲روز درمیون بود هرروزه کرد، حالا شنبه برای nt سونو که میدم مشخص میشه برطرف شده یا نه، توکل به خدا

خدایـــا شکـــرت
شما وضعیتتون خوبه؟ نرماله همه چی ان شاالله؟

من اولای بارداری لکه بینی داشتم که با آمپول پروژستورن و شیاف برطرف شد.سونو nt و آنومالی هم همچی نرمال .هم وضعیت جنین هم طول سرویکس.تو nt طول سرویکسم ۳۶ تو انومالی ۴۰ که گفتن عالیه

2706