2737
2739
نی نی دنیا اومد و هزار مرتبه شکر سالم سالم بود!!البته تو سونو انومالی گفتن سالمه 

میشه برای منم دعا کنی سالم باشه

سونو سالم بود

آزمایش ی ریسک داده

ک قراره دوباره سونو برم

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
میشه برای منم دعا کنی سالم باشه سونو سالم بود آزمایش ی ریسک داده ک قراره دوباره سونو برم

انشالله که سالمه عزیزم نگران نباش!!ریسکت چند بود ؟سونو انومالی رفتی پس ؟

دختر نازم من و بابایی بی صبرانه منتظر اومدنت هستیم ! فرشته کوچولوم ۲ آذر ۹۸ زمینی شد !!خدایا شکرت!!
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

انشالله که سالمه عزیزم نگران نباش!!ریسکت چند بود ؟سونو انومالی رفتی پس ؟

1 تا 101 خطره

ک برا من241

دعا کن برام سالم باشه 

یا امام حسین، فرزندم رو نذرتون میکنم.تو رو به مادرتون حضرت زهرا قسم میدم خودتون محافظش باشین. 
2728
سلام چیشد شما رفتین انومالی بچه تون سالمه؟  

رفتم انومالی گفتن مشکل رودهای اکوژن داره امینوسنتزم شدم گفتن سالمه چون پولی نداشنم از سقط قانونی گذشته بود سپردم بخدا 28مهر دخترم 37هفتگی بدنیا اومد که به لطف خدا عشقم صحیح سالم بود 

الانم نزدیک دوماهشه کولیگ .رفلاکس پنهان داره از دل درد از بس زور زد گریه کرد نافش زده بالا دکتر بردم گفت تا 6ماهگی خوب میشه ولی طفلی خیلی اذیته خواب ازمون گرفته

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
الهی شکر عزیزم خداروشکر که سالم بوده انشالله که بهتر میشه 

مرسی عزیزم انشاله واسه شمایم چیزی نیست این دکترا فقط پول میگیرن بخدا خیلی دیدم مثل خودم که سالم بودن ولی دکترا گفتن مشکل داره بسپار بخدا دیگه م فکرش نکن

ارزو میکنم هرکی هرچی دلش میخاد بهش برسه ❤
2740