2733
2739
عنوان

جاری و برادر شوهر لاشخور من

| مشاهده متن کامل بحث + 1537 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قضاوتم نکنید تو این اوضاع من باید تو خونه یه خوابه کوچیک باشم و جاریم خونه بزرگ و دوخوابه که قرار بود مال من و شوهرم باشه رو برد 

خدا جون به هر کی انتظار بچه میکشه یه نی نی سالم بده       

ی سری میان درد دلشونو میگن حالا امر بمعروف ی سری گل میکنه آقا دوست دارم توهین کنم دلم خالی بشع بتو چع خاهر من.دیروز داشتم درد دل میکروم اومد ی خانوم واسه روزه گرفتنم توهین کرو آخه بتو چه اه

2728
قضاوتم نکنید تو این اوضاع من باید تو خونه یه خوابه کوچیک باشم و جاریم خونه بزرگ و دوخوابه که قرار بو ...

اون آپارتمان جاش بهترع؟

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓

نمیشه قرارداد و فسق کنید؟

میشه برای سالم به دنیا اومدن دخترم و سلامتی خودم صلوات بفرستید ؟ لایک کنید منم براتون بفرستم مرسی مهربونا 🥰امیدوارم بعد از ۹ سال بتونم توی آغوشم بگیرمت و بهت شیر بدم مطمعنم خدا تو رو دوباره بهم داده اینبار قلبت سالمه بدنت سالمه انشالله😓
2738

پدرشوهر منم هی رفت رو مخ شوهرم که بیا ماشینتو بفروش پولشو بده به من ماشین منو بخر. بقیش رو هم بعدا میدی

شوهرم هم رفت با خوشحالی ماشینو فروخت،حالا نه ماشین داریم نه پول ماشین.

اگر هم پولمونو بده بعد دوسال یه موتور هم نمیشه بخریم.

ای بابا برادر شوهر من هشتاد میلیون پولو سه سال پیش از ما گرف قرض میخاستیم خونه بخریم حالا هم زنش هرروز از یه حاییش طلا آویزون میکنه ولی پول ما رو نمیدن تازه برابنایی پول کم آوردیم تو چش من نیگا میکنه میگه خوو برین وام بگیرین خیلی پررررررررررووووووو تشریف دارن اه اعصابم خوردشد

برای حاجت روا شدن همه نی نی سایتیا صلوات اللهم صل علی محمد وآل محمد و عجل فرجهم 
نه اصلا،،خودشون بهش گفتن ما تو اون آپارتمان که عین بیمارستانه نمیایم

عه پس چرا همسرتون قبول کرده..فقط خونه ها رو جا به جا کردید یا ماتفاوتش رو پولی دادند بهتون

مرا هزار امیدُ هر هزار تویی💚خدا💚
شوهرت چی میگه؟ 

اون اول انگار طلسم شده بود ،الان خیلی پشیمونه  موهاش ار غصه سفید شد ،میگه دیگه اصلا نمیتونیم یه متر زمین هم بخریم چه برسه خونه

عه پس چرا همسرتون قبول کرده..فقط خونه ها رو جا به جا کردید یا ماتفاوتش رو پولی دادند بهتون

قرار بود ده میلیون بدن که زدن زیر اونم میگن نداریم الکی ،،،البته ده میلیون هم باید بیشتر میدادن تو مرام برادری شوهرم گفت ده میلیون وگر نه بیشتر باید میدادن

2706