2737
2734

من الان دیدم باز فیلما و عکسام دوتا پوسه که تو رمم بود حذف شده😭😭کیا تا حالا گوشیشونو ریکاوری کردن 

آیا برگشته عکساو فیلماتون 

لطفن بگین .ممنون

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مال من یه بار همش حذف شد داشتم سکته میکردم.رم رو درآوردم دوباره گذاشتم برگشت دیگه نمیدونم چی شد

شاید رمتون از جاس در اومده بوده😞

دل، دلای نوجوووووونی❤❤عشق اول صاف و ساده،کوچه پس کووووووچه ی شهروووو گز کنیم پای پیااده😑
2731

از گوگل پلی برنامه ریکاوری بگیر خودت بزن میاد شاید تک وتوک بالا نیاد ولی۹۰ درصدش برمیگرده نمیخواد هزینه کنی وببری بیرون

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
من همه عکسا ریختم لبتاب بعد از رو لب تاب پاک شده بود ریکاوری کردم همه غکسا اومد

واقعن .اینکه بعدن گوشی آسیب نمیبینه به خاطر ریکاوری .هزینش چی عزیزم .زیاده؟

2738
از گوگل پلی برنامه ریکاوری بگیر خودت بزن میاد شاید تک وتوک بالا نیاد ولی۹۰ درصدش برمیگرده نمیخواد هز ...

گرفتم یه برنامه نیاورد .عکسایی که دارم اومد بالا 😑😑

نه یه دفعه هم تل گرام پاک شد هم رمم.حالا امتحان کن درش بیار دوباره بذار شاید برگرده

باشه .ممنون

من همه عکسا ریختم لبتاب بعد از رو لب تاب پاک شده بود ریکاوری کردم همه غکسا اومد

بردین بیرون ریکاوری

گرفتم یه برنامه نیاورد .عکسایی که دارم اومد بالا 😑😑

اسم برنامه رو نمیدونم ولی یکم بگردی هست برنامه هایی که همه رو میاره حتی آهنگم برمیگردونه

مادر که نباشی بوی تن هر نوزادی برایت رایحه بهترین عطر دنیا را دارد. مادر که نباشی لبخند شیرین هر کودکی را که می‌بینی آتشی در دلت بر پا می‌شود و قهقهه خنده هر طفلی تو را تا سرحد جنون می‌کشاند اما تو مجبوری با وجود آتشی که در دلت برپاست با سرکوب تمام احساساتت خود را بی‌اعتنا نشان دهی و به لبخند کمرنگی که به صورتش می‌زنی بسنده کنی.مادر که نباشی انگار تمام ساعات روز و شبت یک رنگ دارد و تمام در و دیوار خانه‌ات برایت خاکستری است. مادر که نباشی رویاپرداز خوبی می‌شوی که در تمام ساعات روز می‌توانی رویای در آغوش گرفتن، بوسیدن، قصه گفتن و قدم زدن با کودک خیالیت را در ذهن بپرورانی و مادر که نباشی فقط می‌توانی سر بر سجده بگذاری و بگویی خدایا شکر. 
من برنامه رسکاوری ریختم از بازار خودم اینکارو کردم

چه برنامه ایه ـآخه خیلی هس 

2706