2733
2739
عنوان

تو رو خدا بیایید

| مشاهده متن کامل بحث + 220 بازدید | 36 پست
استاترعزیز شما توخانوادتون سابقه دوقلوی زایی داشتین یابادارو دوقلوباردار شدی .

اصلا تا جایی که من از رگ و ریشم خبر دارم دو قلویی نداشتیم به هیچ وجه

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

اهان...انشاالله که اول سالم باشن بعدم همونی که میخای،در ضمن سن بارداری تو هفته ها وحتی ماههای اول بر اساس رشد جنین بر اورد میشه ،احتمالا وحتما همون شبی که اقدام داشتی بارداریت صورت گرفته اما رشد جنینا یکیش درحد یازده هفته رشد کرده یکیش یه هفته بیشتر،،

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

استارتر مبارکه انشاالله بسلامتی بیان بغلت ولی اصن تعیین جنسیت قابل اطمینان نیس زیر تو این هفته انشاالله خدا حاجت دلتو بهت بده

خداجونم میگم چرا تقاص سیبی ک‌حواخانوم خورده رو فقط ما ایرانیا داریم پس میدیم😒😒

اره دیگه دی کوریونیک دی آمنیوتیکه

یعنی کیسه ها و جفت ها جداهستن و نا همسانن. یعنی از دو تخمک جدا هستن

شهید تهرانی مقدم : “فقط انسان های ضعیف به اندازه ی امکاناتشان کار میکنند”
2728
چه جالب خدا برات صیح وسالم نگهشون داره 😍

یعنی میگید از داروها میشه دوقلویی

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم