2752
2734
عنوان

بدترین دعوا که با شوهرتون داشتین و پای خانواده ها باز شد سر چی بود..

| مشاهده متن کامل بحث + 1757 بازدید | 58 پست
همین کینه خیلی بده

اره دیگه اگه از اول میدونستم سردن وکینه ای شاید باهاشون وصلت نمیکردم شوهرمم اخلاق باباشو داره ولی اخلاقای خوبم داره که به زندگی فعلا دلگرمم

خدایا خودت محافظ دخترنازم باش

به نظرتون من چیکار کنم سر یه موضوعی از خانواده ی شوهرم به شوهرم گلگی کردم  اینمم زنگ زد به ننه اش که شما این طوری گفتین که منو ضایع کنه که تو حرف در میاری الکی میگی به خدا راست میگفتم اونا هم زدن زیر حرفشون از اون موقعه مادر شوهرم نه رنگ میزنه نه دعوت میکنه شوهرم میگه پاشو بیا بریم خونه اشون وقتی خودش خراب کرده  من بهشون بیاحترامی نکردم اونا قهر کردن من چرا برم به نظرتون چیکار کنم

گاهی اوقات با یک اشتباه .....نوزده نمیشی... صفر میشی
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

مهم خداس که میبینه دلت همیشه روشن باشه واسه این

اره بخدا من دلم باهمه صافه باهمه بگو بخند دارم نمیدونم این چه امتحانی بود خدا از من گرفت فقط ارزومه سربلند بیرون بیام اخرش

به نظرتون من چیکار کنم سر یه موضوعی از خانواده ی شوهرم به شوهرم گلگی کردم  اینمم زنگ زد به ننه ...

مندبودم زنگ میزدم میگفتن این الکی این حرفا رو زده زیادی گندش کرده 

خدایا مونسم تویی ببخش که موقع تنهاییام بیشتر یادتم خداجونم  
2731
اره دیگه اگه از اول میدونستم سردن وکینه ای شاید باهاشون وصلت نمیکردم شوهرمم اخلاق باباشو داره ولی اخ ...

من اگه اینی که الان برام رو کردنو قبلا میفهمیدم عمرا زنش میشدم

ولی الان باتوجه به تلاشهای خودم وخون دل خوردنام شوهرم خیلی بهتر شده ولی بازم زیاد بهش دلگرم نیستم😐

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
درست میگی ولی واقعا بعضی وقتا کنترل از دست ادم خارج میشه 

تمرين كن و نزار بشه ---- با خودت تمرين كن اگر اين كار و انجام بدم خيلي خطرناكه --- وقتي از موضوعي بترسي نا خوداگاه سمتش نميري

انشالله كشتي زندگيت هميشه ارام حركت كنه ( الهي امين)

من اگه اینی که الان برام رو کردنو قبلا میفهمیدم عمرا زنش میشدم ولی الان باتوجه به تلاشهای خودم وخون ...

اره شوهرم هنوزم طرف اونا را میگیره ولی دیگه یاد گرفته بحثامونا بهشون نگه چون فقط بی دلیل من محکوم میشم طرف منو که نمیگیرند 

نه اخه بابا و مامانم همیشه پشتمن همیشه ناراحتی هام واسه اوناس غصه هام پیش اوناس شوهرم چیکار کرده در ...

چجوری خیانت کرده بود مگه

اره شوهرم هنوزم طرف اونا را میگیره ولی دیگه یاد گرفته بحثامونا بهشون نگه چون فقط بی دلیل من محکوم می ...

انشالله خدا خودش این مردا رو سر عقل بیاره

به خدا روز مریضیش فقط منم وخودش روز خوشیش همه هستن

خدایا شکرت برا نعمت بزرگی که دادی...حتی فکرشم نمیکردم
آخه مادر شوهرم وقتی بی محلی میکنه من برم جلو بی ارزش میشم

خب اگه اشتباه میکنه باید بفهمونی بهش که داره اشتباه یکنه دیگه

تمرين كن و نزار بشه ---- با خودت تمرين كن اگر اين كار و انجام بدم خيلي خطرناكه --- وقتي از موضوعي بت ...

ممنون از دعای خیرت عزیزم به همچنین شما  .اره الانا که دیگه اصلا نمیذارم کسی چیزی بفهمه چون خونواده خودم که فقط غصه میخورن خونواده شوهرمم چون میدونن به نفعشون نیس میگن دخالت نمیکنیم یا اگه هم بخوان پادرمیونی کنن همش میگن تو زنی باید بسازی اون مرده فلانه منم دیگه هیچی به هیچ کس نمیگم چون میدونم بی فایده س

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
چجوری خیانت کرده بود مگه

با دوست صمیمیم به بهونه درد دل کردن رابطه تلفنی  داشت به گفته خودش. ولی چون تو اوج اعتماد بهم خیانت کرد اونم با دوست صمیمیم هیچوقت نتونستم ببخشمش.البته دوستم بهش زنگ میزده چون پیرینت که گرفتیم بیشتر تماسا از طرف دوستم بود ولی نتونستم ببخشمشون 

ما نسلی هستیم که وقتی پیر شدیم هیچوقت نمیگیم جوانی کجایی که یادت بخیر 🙁 ( نسل سوخته ایم الان تو این اوضاع مملکت دیگه جزغاله شدیم )
انشالله خدا خودش این مردا رو سر عقل بیاره به خدا روز مریضیش فقط منم وخودش روز خوشیش همه هستن

فقط ارزومه متوجه بشه انقدم که طرف خانوادشو میگیره دلسوز زندگی ما نیستن