2737
2739

سلام من 15 روز سزارین کرده بودم که یکدفعه استخون درد تو پاهام و شب تا صبح تب و لرز کردم رفتم آزمایش دادم گفتند عفونت خیلی داری باید بستری بشی اما من بخاطر بچه ام قبول نکردم، رفتم یه دکتر دیگه بهم دارو و آمپول داد گفت تا دو روز اگر بهتر نشدی باید بستری بشی الان امروز روز دوم هست خداروشکر دیگه تب و لرز نکردم به نظرتان عفونتم کم شده دیگه لازم نیست بستری بشم خیلی ناراحتم راهنماایم کنید کسی مثل من بوده

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
وای منم اینجوری شدم چهارروز بستری شدم خدا رحم کرد خوب شدن وگرنه رحممو بر میداشتن توهم اگه بهت گفتن ب ...

شما عفونتتون چقد بود؟ با وجود بستری تب و لرزم داشتین؟

دست دلم را به کسی سپرده ام که می دانم راه را بهتر از هر کسی می داند. خدایا تنهایم نگذار.
شما عفونتتون چقد بود؟ با وجود بستری تب و لرزم داشتین؟

من ده روز بعد سزارین تب ولرز کرزم بعد دیگه نکردم تا بیست روز بعدش که تب چهل ویک درجه کودم و دیگه پایین نیومد پیش چهارتا دکتر رفتم همه گفتن بستری شو منم چهارروز بستری بودم دوروز اول همچنان تب ولرز داشتم دوروز بعد خوب شده بودم. نمیدونم چقدر بود ولی گفتن عفونت وارد خونم شده تازه با همون حال به بچه سیر دادم باعث شد حال دخترمم بد شه

یک بغل حرف ولی محض نگفتن دارم...
2740