2733
2734
۳_ سیاست زنانه رو یاد بگیر... مردها ساده تر از اونی هستن که ما فکر می کنیم... فکر میکنی همه کسانیک ...

دفعه قبل زنگ زدم کلی تیکه بارم کرد دیدم تاثیری نداره زنگ زدنو نزدن زنگ نزدم

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊
۲_ تو زندگیت اولویتت آرامش باشه... از تنش دوری کن میبینی که خود به خودت سر مسائل پیش پا افتاده زمین ...

خیلی از حرفاتو تو پستهای قبل قبول دارم و بارها بهش فکر کردم 

ولی.....

گاهی احساس میکنم اگه الان گله نکنم اگه یه روزی گله کنم شوهرم بعدا طلبکار میشه چون همیشه غمو تو دلم نگه داشتم تا اوقات شوهرم تلخ نشه بعدا هم ازم انتظار داره خودم حلش کنم و خیلی راحت خودشو میکشه کنار!! !!

اینکه اون ادم هر چی دلش میخواد میگه و میکنه و هیچکس جلودارش نیست

پس من چی!!! من کجای این زندگی ام ایا احترامی نباید به من گذاشته بشه! من غرور ندارم ک یه زن مثل خودم انقدر بهم توهین کنه و اب از ابش تکون نخوره!!!ایا من یه عمر تو زندگیم بهم توهین شده و تو بدترین شرایط زندگی کردم که با توهینهای این زن عین خیالم نباشه !!!

مگه اون کیه!!!!!

اینا سوالهایی ک خیلی از خودم میپرسم

ب نظرم شما میتونی جواب منطقی بهم بدی

ببخش طولانی شد🙏

هر کس هر طور دوست داره میتونه فکر کنه هر کس هر چی دلش میخواد میتونه بگه .....ما زندگیِ خودمونو میکنیم  😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دفعه قبل زنگ زدم کلی تیکه بارم کرد دیدم تاثیری نداره زنگ زدنو نزدن زنگ نزدم

شاید تیکه بارت کرده که دیگه زنگ نزنی... بعد هم تو رو از چشم شوهرت بندازه... 

شما زنگ بزن نه به این خاطر که خوشت میاد ویا نه به این دلیل که تحویلت بگیره... فقط و فقط به این خاطر که شوهرت بفهمه مشکل باهاشون نداری و نتونن پشت سرت ازت بد بگن.    بهونه دستشون نده... اونا همینو میخوان.

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
خیلی از حرفاتو تو پستهای قبل قبول دارم و بارها بهش فکر کردم  ولی..... گاهی احساس میکنم اگه ال ...

عزیز دلم... اولا شما خودتو بذار جای شوهرت... فرض کن پدر و مادرت خیلی بد هستن... ته ته ته دلت هرچی هم باشن دوسشون داری ... غیر از اینه؟ پدر و مادر همیشه عزیزن و هیچکس نمیخواد باور کنه پدر و مادرش بد باشن...

دوما همسرتو لای منگنه نذار که یا من یا مادرت... دنبال اثبات خودت به مرد نباش... تقلا نکن... هرچی بیشتر گله کنی انگار تو مردابی و بیشتر دست و پا میزنی بیشتر فرو میری... همسرت نیاز داره که شما سیاست داشته باشی...

توی یه تاپیک صدات کردم برو از صفحه اولش بخون... ببین یه خانمه چطور با سیاست و زرنگی شوهرشو کشیده سمت خودش.. تمام پستهای استارتر رو بخون... من ازشون یادداشت برداشتم...

تو تاپیک خودمم صدات کردم... اونم خیلی خوبه... بخونش و بهش فکر کن...

بازم اگه سوالی داشتی اینجا یا خصوصی بپرس... خوشحال میشم کمکت کنم.

ا

و من، بار دیگر، وقتی آسمان صدایم کرد، برای خدا دست تکان دادم!
2728