2737
2734
من احساس میکنم دخترم تا الان که 1.3 ماهشه به هیچ چیز جز شیر من وابستگی نداره حتی به خود من هم وابسته نیست اصلا انگار عاطفه نداره تا وقتی تو خونه با من وپدرش تنهاست همه نیازهاش رو من باید برطرف کنم اما وقتی جایی میریم یا کسی میاد خونمون انگار اصلا من و باباشو نمیشناسه و به هرکسی رو میندازه براش هیچ فرقی نداره

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا اینطوری نیست دینا جان. پسر منم دقیقا همینطوری بود . منم همیشه خیلی غصه میخوردم میگفتم منو دوست نداره. اما بعدا کم کم فهمیدم از بس که مهربونه زود با همه اخت میشه . فکر میکنم دختر شما هم خیلی مهربونو خون گرمه . مگه ممکنه که بچه پدر مادرشو دوست نداشته باشه؟!
بودنش عادتیست مثله نفس کشیدن... خدا را میگویم... همیشه همراهت باشد
منم همیشه دلم میخواست پسرم بهم بچسبه و خیلی وابسته بهم باشه همیشه هم به زنداداشم حسودیم میشد که پسرش بهش میچسبه. اما الان میفهمم چقد اشتباه میکردم. الان که میبینم پسرم انقد معاشرتی و زود جوشه خیلی خوشجالم.وقتی که کار دارم خیلی راحت میتونم بزارمش خونه مادر شوهرمو برم به کارام برسم . این از مهربونی بچست که باهمه زود جور میشه نه بی عاطفگیش !!!
بودنش عادتیست مثله نفس کشیدن... خدا را میگویم... همیشه همراهت باشد
2738
مامان ایلیا دقیقا منم مثل تو به مامانایی که بچه هاشون بهشون وابسته اند حسودیم میشه انقدر دلم میخواست درنیکا هم اونطوری بود مثلا اگر جایی میرفتیم میامد روی پام مینشست من بهش غذا میدادم هرجا من میرفتم دنبالم میومد
دینا جان بچه ها دقیقا تو مراحل مختلف سنیشون لحظه به لحظه تغییر میکنن. اصلا نگران نباش .در ضمن الان اصلا نمیشه گفت دخترت اجتماعی یا اجتماعی نیست .این یه مرحله گذرا ست.پسر منم دقیقا این جوری بود ,تو یه جمع حواسش به همه بود الا من ,فقط وقتی شیر میخواست یادش می افتاد باید دنبال می می(نه مامان ) بگرده .
2706