2733
2739
عنوان

کی قرص ایمدین خورده؟ یه دقیقه لطفاااا

| مشاهده متن کامل بحث + 99003 بازدید | 57 پست
واقعا هست؟ آخرین بار سه چهار ماه پیش من مسافری خریدم ۱۲۰۰  داروخانه ها که اصلا نداشتن

سلام عزیزم میخام برم ترکیه بنظرت اونجا میتونم مولتی ویتامینایی مثل ایمدین بخرم و بیارم ؟ یا اونجا هم فیکه ؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم میخام برم ترکیه بنظرت اونجا میتونم مولتی ویتامینایی مثل ایمدین بخرم و بیارم ؟ یا اونجا هم ...

هر چی هست از اینجا بهتره. از داروخانه های معتبرش بگیر.

خوبی کردن به بعضیا مثل آب دادن به گل مصنوعیه. خیلی خودتو خسته نکن رگ و ریشه ندارن
2742
کسی نخورده؟؟؟؟؟؟؟؟        

سلام من تازه یک ماهه خریدم البته خارجیش دیگه فعلا نیست ایرانیشو گرفتم جوش های زیر پوستیم که  از بین رفت پوستمم فکر نمیکردم انقدر شاداب و صاف بشه من روزی یدونه میخورم فوق العادس با خیال راحت بخرید . من چند ساله کلاژنم استفاده میکنم ولی به اندازه قرص ایمدین جواب نداد بهم . 

2740
سلام من 19سالمه قرص ایمدین خوبه برام و تاثیری داره  چن وقت استفاده کنم نتیجه میگیرم ممنون میشم ...

عزیزم این قرص واسه بالای ۴۰ سال داره و مثبت ۲۵ سال . زیر ۲۵ سال نخور.... یا برو دکتر .... شما ک تازه وارد سن جوونی شدی و پوستت کلاژن میسازه . مناسب شما نیست . حتی کرم دور چشم و اینا هم از ۲۵ ب بعد شروع میکنن ۱۹ خیلی پایینه 

2706