2733
2734

ما خونه نبودیم و شرکت اب نتونسته کنتور اب رو بخونه و الکی مبلغ قبض رو 950 تومن زده من فک کردم 95 تومنه و پرداخت کردم 😭😭😭حالا میبینم 950، تومنه حالا چیکار کنم شرکت اب پولو برمیگرونه

برا حل مشکلاتم یه صلوات میفرستی🙏🙏

احتمالا پولو بر نمیگردونه ولی تا چند مدت ک اون پول جبران شه شما رو بستانکار میزنه ماهای دیگه پول نمیدین 

خدایا مراقب همسرمو فرشته کوچولومون ریحانه خانوممون باش😍♥️🥺تیکر تولد یکسالگی دخترمه🥰

تو رو خدا اگ کسی مورد اینجوری داشته راهکار بهم بده جطور میتونم پولو پس بگیرم؟ اصلا پس میدن؟ خدایا حالا چیکار کنم😭😭😭😭

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738
احتمالا پولو بر نمیگردونه ولی تا چند مدت ک اون پول جبران شه شما رو بستانکار میزنه ماهای دیگه پول نمی ...

😔 😔 ما اینجا مستاجریم و تا ده سال دیگ هم پول اببمون 950 تومن نمیشه.. پولو نیاز داریم کلی گریه کردم بخاطر اشتباهم

تو رو خدا اگ کسی مورد اینجوری داشته راهکار بهم بده جطور میتونم پولو پس بگیرم؟ اصلا پس میدن؟ خدایا حا ...

عزیزم تا زمانی که به اندازه ۹۵تومن آب مصرف کنین معافین از پرداخت.توی قبض ها هم میزنه این مبلغ قبضتون بوده که این مبلغ بستانکار بودیم و پرداخت رو میزنه صفر تومان

2706